Gazze İçin Dua Edelim...

AkarGider

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.791
13.670
Herkes bir tane bile okusa kardır...
Bunca kişi hep bir ağızdan Allah'ın El Cebbar esması ile dua edelim diyorum...

El Cebbar: İstediğini mutlak yapan,dilediğine muktedir olan.Büyüklük, azamet ve kudret sahibi.İmar eden.Kullarını ıslah edip tövbeye döndüren...

Düşmanın helakı ,Müslüman kardeşlerimizin kurtuluşu ve huzuru için...

Ya Cebbar Celle Celalühü 206 zikir sayısı ....

Gazze için okuyalım

Gerçekten kimse görmüyor mu? Dua edelim arkadaşlar lütfen... güncellemek için yazıyorum çıkmam lazım internette durmak bile şu an vicdanımı sızlatıyor
lütfen görelim duyalım kalbimizi dinleyelim kimsenin canı yansın hiçbirimiz istemeyiz normal hayatta değil mi
kan tutar hatta çoğumuzu...Şimdi o kanların içinde can savaşı veriyor insanlar...

Yanınızdayım dualarım Gazze ye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

"En çabuk kabul edilen duâ, müminin mümine duâsıdır"
[Tirmİzî Ebû Dâvud Buhârî, el-Edebül-Müfred ]

Arkadaşlar elimizden gelen tek şey dua etmekse bu saatten sonra, gelin hep birlikte dua edelim. Esmaül Hüsnadan isimler zikredelim, tefriciyeler okuyalım, okuduğumz Kur'an-ı Kerim'i kardeşlerimizin ruhlarına hediye edelim..

Evet okuyalım
Başka bir dua varsa bildiğiniz önereceğiniz onu da okuyalım..

Eki Görüntüle 1193048 facede buldum belki katılmak isteyen olur..

Ben buna katılacağım zaten sürekli dua ediyorum. Unutmayın birlikte aynı anda edilen dualar daha çabuk kabul edilir.
Herkes duasını etsin.. Allah onların yardımcısı olsun..

Gazzeye güneş doğacak, kış bitecek yaz olacak, Gazze, o zalimlere mezar olacak......

Dua dan başka birşey yok elimizde .
Allah yardımcıları olsun , korusun orada ki mazlum insanları .
Dualarimizin kabulünü görmeyi de nasip etsin Rabbim .

Ben de okudum dua ettim Rabbim tüm müslümanlara yardım etsin akan kanları durdursun inşallah

ben de okuyacağım canımm Rabbim müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun inşallah.elimizden gelen tek şey dua etmek

Allah kabul etsin güzel arkadaşlarım...
İnşallah huzuru bulurlar şu savaş sona erer de bizim de içimiz biraz olsun rahat eder...

206 tane okudum ben arkadaşım, RABBİM kabul etsin ve bu zulme son versin bir an evvel inşALLAH.

ALLAH senden de razı olsun vesile oldugun için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…