GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

parkbyull

Başlangıç:104 Güncel :65
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
21.404
32.066
37
Sözün bittiği yerdeyiz elimizden fiili bir şey gelmiyor yorum bile yapmasanız olur bu mesajımı gören arkadaşlar zulüm gören halklar için bi dua etse yeter..(bildiğiniz tüm dualar inşirah,fatiha,ihlas vs.vs.)
Şu an başta Gazze olmak üzere zulüm gören tüm halklar için El-Fatiha...

Evet canım ya şu mubarek günlerde insanlar savaşı yaşiyor kimse bişeye yapmıyor çok aci onlar icin duaciyım allah görüyor inşallah yapanlarin yanina kalmicak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin bugün sahurda gereksiz serzenişlerde bulunduğumu fark ettim. beynime kan gitti galiba düşündüm ya onlar oruç ve bombaların arasındalar..sahur nasıl yapıyorlar iftar nasıl yapıyorlar...sonra aklıma Hitler geldi saydırdım..kabul edilebilir bir yani tabiki yok ama adam doğru söylemiş,gün gelecek öldürmediğim her Yahudi için bana beddua edeceksiniz.Aramızda Yahudiler varsa kusura bakmasın şu an İsrailin tutumuna karşı düşüncelerim böyle.:KK19:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet ben de böyle bir konu açmaya hazırlanıyordum.

her an aklımdalar, sanırım abarttım, sürekli ağlıyorum. Gazze'ye, Irak'taki Türkmenlere, Çin'deki Türklere.

Sesleri bile çıkamıyor. ne haldeler bilmiyoruz.

Tek avuntum cennete inanmam ve özellikle yavruların o güzel cennette ebediyen mutlu olacaklarını bilmem.

Bir de arkadaşlar "Ya Kahhar çekin" diye bir şey başlatılmış her akşam 306 adet. bunu bilen, nasıl yapacağımızı anlatabilir mi?

Sözün bittiği yerdeyiz elimizden fiili bir şey gelmiyor yorum bile yapmasanız olur bu mesajımı gören arkadaşlar zulüm gören halklar için bi dua etse yeter..(bildiğiniz tüm dualar inşirah,fatiha,ihlas vs.vs.)
Şu an başta Gazze olmak üzere zulüm gören tüm halklar için El-Fatiha...

Allahım yardım etsin içim parçalandı

evet ben de böyle bir konu açmaya hazırlanıyordum.

her an aklımdalar, sanırım abarttım, sürekli ağlıyorum. Gazze'ye, Irak'taki Türkmenlere, Çin'deki Türklere.

Sesleri bile çıkamıyor. ne haldeler bilmiyoruz.

Tek avuntum cennete inanmam ve özellikle yavruların o güzel cennette ebediyen mutlu olacaklarını bilmem.

Bir de arkadaşlar "Ya Kahhar çekin" diye bir şey başlatılmış her akşam 306 adet. bunu bilen, nasıl yapacağımızı anlatabilir mi?

Bilmiyorum canım öğrendiğinde buraya yaz bizde öğrenelim

Rabbim su mübarek ayda Ramanimizi burnumuzdan getiren zulüm gören karedeslerimizi öldüren zalimleri sana sikayet ediyorum..Allahim sen zalimlerin bu dünyalarini ve ahiretlerini onlara zehir et Kahhar isminlen kahreyle..o cucuklara o insanlara sasil kiyiyorsunuz.. zallimler icin yasasin Cehennemin en dib kuyusu..amin

Rabbim su mübarek ayda Ramanimizi burnumuzdan getiren zulüm gören karedeslerimizi öldüren zalimleri sana sikayet ediyorum..Allahim sen zalimlerin bu dünyalarini ve ahiretlerini onlara zehir et Kahhar isminlen kahreyle..o cucuklara o insanlara sasil kiyiyorsunuz.. zallimler icin yasasin Cehennemin en dib kuyusu..amin

Zalimler için YAŞASIN CEHENNEM.

bende bu gece uyuyamadim, Allah yardimcilari olsun...tum dunya oturmusuz izliyoruz...nerde insan haklari diye bagiran avrupa nerde insanlik...kalp kalmamis millette..bana dokunmayan yilan bin yil yasasin...hadi onlar birsey demiyorlar ama hic bir arap ulkesi musluman ulkede birsey demiyor..kuveyttir zengin arap ulkeleridir zaten sefadalar milleti dusunecek halleri yokta...

ozellikle Ramazanda yapildi bu saldirilar tekrar tekrar..artik gercekten birseyler degissin istiyorum...haberiniz vardir malezyaya giden bir ucak bombalandi...bunun nedeni ise gundemi degistirmek diye biliyorum..herkes ucaktaki milleti konusacak filistin gene kim vurduya gidecek...

birde oyle bir milletki bu yahudiler..sinira gidip bombalarin atilisina bakip kutlamalar yapiyorlar...din dil irk ayrimi yapmiyorum, lakin bunlar insan olamaz benim gozumde...Allah topunun belasini versin...akan her damla kan icinde bogulsunlar insaAllah..soyleyecek cok sey var edilecek cok beddua ve dua var...

eskidende cok etkilenirdim goruntulerde cocuklardan...ama simdi o bebekleri cocuklari gordugumde varya icimin yaglari nasil eriyor bilemezsiniz..aglamaktan alamiyorum kendimi...nasil bir dunya bu?

amin bugün sahurda gereksiz serzenişlerde bulunduğumu fark ettim. beynime kan gitti galiba düşündüm ya onlar oruç ve bombaların arasındalar..sahur nasıl yapıyorlar iftar nasıl yapıyorlar...sonra aklıma Hitler geldi saydırdım..kabul edilebilir bir yani tabiki yok ama adam doğru söylemiş,gün gelecek öldürmediğim her Yahudi için bana beddua edeceksiniz.Aramızda Yahudiler varsa kusura bakmasın şu an İsrailin tutumuna karşı düşüncelerim böyle.:KK19:

Bu sabah aynı şeyi düşündüm, kızdım Hitler'e ; bombalanan Gazze'yi komedi filmi gibi izleyen İsrailli sivillerin resmini koymuş gazete
Öfke taştı içimden
Rabbim bu zulmü yapanları helak etsin bu mübarek günlerde

Son düzenleme:
Bu sabah aynı şeyi düşündüm, kızdım Hitler'e ; bombalanan Gazze'yi komedi filmi gibi izleyen İsrailli sivillerin resmini koymuş gazete
Öfke taştı içimden
Rabbim bu zulmü yapanları helak etsin bu mübarek günlerde

Hitler bu sözü belki kibirle söyledi ama sözün gerçekleşeceğini hiç düşünmemiştir tahminimce..bilmiyor ki şimdi milyonlarca Müslüman saydırıyor kendisine..

Hitler bu sözü belki kibirle söyledi ama sözün gerçekleşeceğini hiç düşünmemiştir tahminimce..bilmiyor ki şimdi milyonlarca Müslüman saydırıyor kendisine..

İnanıyorum ki helak olacaklar, Allah (CC) ın lanetlediği tek ırktır, Kuran-ı Kerim'de onlarla ilgili ayetler var, her zaman yersiz yurtsuz kalacaklar, inanıyorum, tarihte de bu zulmü yaptılar ve her seferinde helak oldular, Rabbim yine verecek cezalarını inanıyorum ama görünce içim sızlıyor, bebekler, çocuklar....

YA RAHMAN YA RAHİM Zulüm altındaki kardeşlerimizi tez zamanda feraha erdir. YA KAHHAR zalimleri ıslah eyle
ıslahları mümkün değilse kahreyle mahveyle yok eyle .AMİN

İnanıyorum ki helak olacaklar, Allah (CC) ın lanetlediği tek ırktır, Kuran-ı Kerim'de onlarla ilgili ayetler var, her zaman yersiz yurtsuz kalacaklar, inanıyorum, tarihte de bu zulmü yaptılar ve her seferinde helak oldular, Rabbim yine verecek cezalarını inanıyorum ama görünce içim sızlıyor, bebekler, çocuklar....

hislerime tercüman olmuşsun ben cesaret edemedim burada bazı cins arkadaşlarımız yobaz yaftası yapıştıracak diye ama bilipte söylemeyen de dilsiz şeytandır değil mi?

X