gaz:((

oylum27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
206
19
arkadaşlar adetgünüm 2 gün geçti olmadı..hiç şaşmazdı umarım olmaz da bu ay hamile kalabilirm hayırlısıyla..yalnız bende acaib bi gaz sancısı,göğüs ağrısı ve gezinip duran karın ağrısı var..gözlerimi uykudan kaldıramıyorum ve inanılmaz yemek yiyorum..ama test yapmaya korkuyorum..sizce varmıdır bebeğim??bu arada yumurtlama günlerime denk getirmeye çalıştım ilişki günlerimizi..

hamilesindir ozaman hemen test yap nasıl dayanıyosun merak etmeden korkma yap hamilesin

gerçekten mi??ay inşallah ceylinaz yaaa...inşallah dediğin gibidr..yarın sabah yapıp haber vericem söz..

Hamile olabilirsin canım test yap bence.Bende gaz vardı ve sol kasığımda sanki bir şeyler oluyormuş gibi hissediyordum.

gerçekten olabilir mi dersiniz??ay ne bileyim ya korkuyorum test yapmaya ama cesaretlendirdiniz beni..yarın sabah yapacam inşallah..

şöyle hamilemiyim deyipte insanı meraktan çatlatıyorsunuz ya ne diyim ....... bi test yapta sende kurtul bizde kurtulalım gız bacım, bu gece meraktan nasıl uyucaksın delikafadulden

Olabilir neden olmasın.Ben regl sancısı çekerken hiç umudum yoktu bir baktım hamileymişim.: )

şöyle hamilemiyim deyipte insanı meraktan çatlatıyorsunuz ya ne diyim ....... bi test yapta sende kurtul bizde kurtulalım gız bacım, bu gece meraktan nasıl uyucaksın delikafadulden

hakikaten nasıl uyuyacağımı bende biliyorum..peki sabah ilk idrarla mı yapmam lasım testi illa??gidip eczaneden almam lasım da..

günün geçtiği için normal bi vakitteki idrarlada çıkar diyorlar

hmm tamam o zaman yarın haber veririm inşallah güzel olan haberleri tabii..

ınşaAllah hakkında hayırlı olanı, hayırlı vakitte versin Mevlam..... bizede tabi :lepi:

hala haber vermeyerek masum duygularımızla oynuyor bu arkadaş :a015:

ay arkadaşlar çok özür geç kalktım evet gözümü açamıyorum ki uykudan...gittim aldım yaptımm...ikinci çizgi belli belirsiz ama var..yine de çok ümitlenemedimhamilemiyimdir sizce??ay nolurr evet deyin:))

eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttt :dance:

eveeeeeeeeeeeeeeettttttttttttttttttttttttttttttt :teytey:

hayırlı olsun tomurcuğun :ecrin_bebek:

bencede tatlım benimde gaz sancım vardı göğüs ağrısı falan hala hastalancakmış gibi hissediyordum ama bende düzensizlik var diye 11 gün bekledim geçmesini hayırlı olsun canım

bencede tatlım benimde gaz sancım vardı göğüs ağrısı falan hala hastalancakmış gibi hissediyordum ama bende düzensizlik var diye 11 gün bekledim geçmesini hayırlı olsun canım

ay hadi inşallah dediğiniz gibidr yarın da kan tahlili yaptıracam..o zamanda haber veririm ama yarın ancak gece haberdar ederim sizi....meraklanmayın beni göremezseniz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…