Yöresel Tarif Garnitür Eşliğinde Kıymalı Patates Mantısı ( Patates Sponsorluğunda :) )

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 2 3,4%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

OY: 1 1,7%
  • 4 puan

OY: 1 1,7%
  • 5 puan

OY: 4 6,9%
  • 6 puan

OY: 12 20,7%
  • 7 puan

OY: 7 12,1%
  • 8 puan

OY: 11 19,0%
  • 9 puan

OY: 7 12,1%
  • 10 puan

OY: 13 22,4%

• Ankete Katılan
    58
sunumuna, pürenin kıvamına, acık acık anlatmana bayıldım! karnım acıktı
bir tek patatesler soguk olmaz mı yerken diye dusundum ama o da el pratikligi sanırım, ben yapsam ohooo kendinden gecer

teşekkür ederim beğenmene sevindim

yoo pek soğumadı ama soğuk olunca da daha bir güzel oluyor her türlü gideri var yani

teşekkür ederim beğenmene sevindim

yoo pek soğumadı ama soğuk olunca da daha bir güzel oluyor her türlü gideri var yani

ona ne suphe! mantıyı zaten cok severim, oyle tek tek kapatmakla ugrasmamk icin makarna ustune yapıyordum ama o da bir yere kadar, bayıyor zamanla. tarifini deneyecegim... patatesle kıyma, patatesle yogurdu birlestirmistim de neden se 3unu hic yapmadıgımı farkettim, hep pratik hem lezzetli hem de sunum şahane yapmazsam icimde kalır walla

hazır mantılar varya haşlayıp sosluyorsun onlardan alabilirsin daha patik hem yufkacılarda el açması mantıda satıyorlar

evet çok güzel oluyor gerçekten ben zaten patatesin olduğu her şeyi severim

sağol tatlımm

onlardan zaten alıyorum hatta dolapta da kesin bir paket yedek bırakırım ki elimin altında olsun yemek yetistiremedigim zamanlar...
fakat seviyorum diye hep onu yaparsam ohoooo daha da şişerim.
bir de pek kıyma tadı gelmiyor onlarda, ev acması benimkiler masallah 1tanesı kasıgı dolduruyor

emeğine sağlık çok ilgilenmiyorum yemek tarifleriye ama dikkatimi çekti karnım acıktı bi an bu arada kendimce diyet yapıyorum oylamanı yaptın inş olur canım tahmin ettim yapılısını ama patates için acaba farklı bişey kullandınmıki die düşündüm herşey gönlünce olsun...

öncelikle çok teşekkür ederimmm

nasıl farklı bir şey anlamadım :44: normal patatesi haşladım sadece ama :26::26:

öncelikle çok teşekkür ederimmm

nasıl farklı bir şey anlamadım :44: normal patatesi haşladım sadece ama :26::26:

bende görsel olarak tahmin ettim yapılışını fakat belik malzeme kaşar vs komuşmusuinki die düşündüm bulamadımda tarif bölümünü ondan öle dedimmm...öpimmi

bende görsel olarak tahmin ettim yapılışını fakat belik malzeme kaşar vs komuşmusuinki die düşündüm bulamadımda tarif bölümünü ondan öle dedimmm...öpimmi

hımm anladım şimdi tamam

ee öp madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…