Garip Şey

canım bak sadece düşüncelerimi söylüyorum seni yanlış yönlendirmek istemem;
şimdi öncelikle beta değerin yükseliyorsa düşük ihtimali bence zayıf yani düşük yapacağın zaman beta değerin düşer ; bak ben düşük yaptığımda değerlerim 497 iki gün sonra 169 iki gün sonra 71.. böyleydi değerlerim ve inanılmaz bir sancı ve kanama olmuştu ve düşük böyle oldu...

senin değerin yükseliyor; ha değerin yükselip bebek görünmezse dış gebelik tehlikesi olabilir..ama benim arakadaşımın bu değerleri de çok az yükselmişti ilk zamanlar kese görünmemişti nerdeyse kürtaj olacaktı ama sonra kese göründü ve şuan herşey yolunda ...
inşallah senin bebeğinde görünür ve normal gebelik yaşarsın..

kahverengi lekeye gelince; bak ablam hamileykende onda böyle bir lekelenme olmuştu şimdi oğlu 4 yaşında...

şimdiden ümitsizliğe kapılma,inşallah güzel gelişir durumun canım

ayy canım birazcıkta olsa rahatladım..p.tesiye kadar böyle korkuyla beraberiz..düşünceliyiz:uhm:
değerim yükseliyor ama yavaş yükslemiş.. 5 günde bu kadar yükselmemesi gerekıyormş sanırm , sizlerden öğrendğim kadarıyla...

ya işin en kötü tarafı ne hamıleyim diebiliorum ne de değilim.. :çok üzgünüm:

Allah benım gibi sorunu olanlara yardım etsin.. inş.hepiniz iyi habelrle alırsınz ...:Saruboceq:ben de dahiLL..

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:

Ninacım iyi haberlerini bekliyoruz.

Sonunda güvenebileceğm ve bana güçlü ve bilgi sahibi olduğunu kanıtlayn bir dr buldum bebişim için.

Cumartesi Dr.daydık. Yüzü üstü duruyordu bebişim. Cinsiyet tahmini için bayağı zorladı dr ama bizimki hiç pozisyonunu değiştirmedi. 3 hafta sonra tekrar görüşeceğiz. O zamana kadar onu çok özliycem. 2 hafta boyuncada yanlızız babamız seyahate çıktı. 13+7

nina bugün dr.a gidecekti galiba merak ettim onu,umarım iyi haberlerle gelir
ecan göstermedi mi cnm cinsiyetini bebişin
biizmki 17.haftaya kadar bekletti valla
genelde 13.haftada söylerim dedi dr.bu ilk oluyor söyleyemiyorum demişti
hayırlııs olsun
babnızda gitmiş Allah kavuştursun cnm

Maalesef Beyaz cım. Ben sürekli yüz üstü yatıyorum dedim heralde bebişte benden etkilendi.Bakalım 11 Nisan'da tekrar dr. dayız.

Teşekkür ederim Beyaz inşallah kazasız belasız yine bize döner.

ecancım gitmeden çikolata ye benim kızımda bacaklarını açmak istemedi ama çikolata yedim kımıldamak zorunda kaldı ee mutlu oldu tabi o zaman görebildik

ecancım gitmeden çikolata ye benim kızımda bacaklarını açmak istemedi ama çikolata yedim kımıldamak zorunda kaldı ee mutlu oldu tabi o zaman görebildik

Çikolata mı hiç aklıma gelmemişti yavv. Aslında karnım aç gittim randevuya keşke yapsaymışım.

Bu arada Dr um birazcık kızdı bana.Ayda 1,5 kg fazla alırsan bozuşuruz dedi.68 le hamile kaldım 72 kilo olmuşum biraz hızlı artmış yani kilom.Bir liste verdi ve aynen uygulamamı istedi. Şimdi uygulama için elimden geleni yapıyorum.

Dr.un dediğine göre İlk 4 ayda alınan kilolar tamammen anneye gidiyormuş bebek hiç bir şey almıyormuş o kilolardan.Önemli olan 4. ay itibari ile alınan kilolarmış.

bende 46 kilodaydım hamile kaldığımda 47 oldum ..şimdi 3 aylık bitecek.. bende üzülüyordum kilo almıyorum diye ..

mrhaba kızlar!
kusura bakmayın yazamadım , bugun işe başladım ...
2 gün hastanede yattım düşük yaptım bebeğimde 2 haftalıkmış tutmadı ellerimden düştü gittii
kısmet değilmiş önümüzde çok uzun zaman var inşallah olur .. :Saruboceq::Saruboceq:
düşükten sonra sanırım hemen hamile kalmamak gerekirmiş öle mi belli bir süresi varmış??doktor bana bişi demedide !!!:uhm::uhm:

çok kanamam oldu çok ağrım oldu :çok üzgünüm:

parçalar düşürdüm onuda patolojiye götürdüler inceliycklermiş neden düştü diye araştırcklarmış.. çok üzüldm çok ağladım senağlamasenağlama
ayrıca bana kürtaj yapmadılar 2 haftalık olduğu için kan yoluyla atarsın dedi..kendimi toplamaya çalışıyorum ama olmuoo ..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

aklıma geliyr sürekli ağlıyorumsenağlamasenağlama

AAA ben bebeğimi kaybetmiştim diyee.. geçicek biliyrum ama çok zor bi durumm :teselli:

sizlerinde sayesinde tesllilerinizle bende kendimi toplıcm inş..a.s.a.s.a.s.a.s.Şeniz

kürtajdan sonra ara verilmesi gerektiğini duymuştum.ama ne kadar ara verilir bi bilgim yok.çok geçmiş olsun.üzülme diycem ama üzülmemek elde değildir bundan eminim.allah büyük.yine verir bi evlat sana.umudunu kaybetme.

hayırlısı olsunn tebrik ederim allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :ecrin_bebek:

Ama kürtaj olmadım ozaman ara vermeye gerek yok!!!

acaba ne zaman regl olurum???:uhm:CADIARZU

:enbuyukkk:

canım düşükten sonra iki yada üç ay içinde taparlanıyor vücudun o sürede hamile kalmayın diyorlar ama o süre geçmeden hamile olan arkadaşlarda var inşallah en kısa zamanda Rabbim sanada bir melek armağan eder

selam kızlar benim adet günüm 8 mart taydı hafif kasıklarımda agrı vardı 2 gündürde kahverengi akıntı geliyor acaba hamilemiyiimmm........

ya aynen çok garip benimkide yeni daha ama inanamıyorum hala. hayatımın sürprizi oldu bebişim..

Ninacım çok geçmiş olsun. Bir gün bu sayfadan mutlu haberide verirsin umarım bize.

Moralini yüksek tut ve kendini çok yorma.Çok çok iyi bak kendine.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…