Garip Şey

Ecan84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
27
0
39
14. Haftanın içindeyim. İlk bebiş olacak.Sanırım bundan olsa gerek kendimi garip hissediyorum.Biraz korkuyorumda sanırım.:uhm:

Ama gün geçtikçe bağlarımız daha da sıkılaşıyor onunla.Artık dr.kontrollerimi iple çekiyorum onu görebilmek için.
:CüvCüv:

14. Haftanın içindeyim. İlk bebiş olacak.Sanırım bundan olsa gerek kendimi garip hissediyorum.Biraz korkuyorumda sanırım.:uhm:

Ama gün geçtikçe bağlarımız daha da sıkılaşıyor onunla.Artık dr.kontrollerimi iple çekiyorum onu görebilmek için.

evet çok garip bir duygu,ama çok güzel.bende 11 haftalık hamıleyım kalp atışlarını duyduksan sonra dahada baglanıyosun bebişe,insallah saglıkla kucagımıza alırız hayırlı olsun:dance:

Çok teşekkür ederim,ıyi dileklerin için. ınşalllahhhhh..

Nasıl geçiyor hamilelik. Ben çok şükürki bu hafta atlattım bulantıları. Ama hala uyku için ölüyorum desem yeridir. :bbo:

merhaba aranıza yeni katıldım.idrar testi yaptım pozitif çıktı yani ikinci çizgi birazcık silikti..
2gün sonrada kan testi yaptırdım ve sonuç 468,91 çıktı yani 1-2 haftalık hamıle görünüyorum sonuçta ama ultrasonda bakıldığında hiç birşey göremedi doktor belki kesesi gelişmemiş olabilir dedi ve 10 gün sonra gel dedi.DÜNDE kahverengi bir leke geldi benden ve korktum hemen doktora gittim..tekrar kan testi istedi bugun sonuç 986,01 çıktı bu da 2-3 haftalık gebelik değeri ..(468,91 ÇIKAN TESTı 5 GÜN ÖNCE YAPTRMIŞTIM,YANı 5 GÜN SONRAKı DEĞER 986,01)
dış gebelik olablir dedi ve ya farkında olmadan düşük yapıyr olabilirsin dedi. ve ultrasonda hiçbişi görünmyr çok korkuyorump.tesi gel yine bakalım bu seferde görünmez ise dış gebelik olabilir dedi..
Bı YARDIMCI OLABıLıR MSıNZ BANA ?:KK43:

merhaba aranıza yeni katıldım.idrar testi yaptım pozitif çıktı yani ikinci çizgi birazcık silikti..
2gün sonrada kan testi yaptırdım ve sonuç 468,91 çıktı yani 1-2 haftalık hamıle görünüyorum sonuçta ama ultrasonda bakıldığında hiç birşey göremedi doktor belki kesesi gelişmemiş olabilir dedi ve 10 gün sonra gel dedi.DÜNDE kahverengi bir leke geldi benden ve korktum hemen doktora gittim..tekrar kan testi istedi bugun sonuç 986,01 çıktı bu da 2-3 haftalık gebelik değeri ..(468,91 ÇIKAN TESTİ 5 GÜN ÖNCE YAPTRMIŞTIM,YANİ 5 GÜN SONRAKİ DEĞER 986,01)
dış gebelik olablir dedi ve ya farkında olmadan düşük yapıyr olabilirsin dedi. ve ultrasonda hiçbişi görünmyr çok korkuyorump.tesi gel yine bakalım bu seferde görünmez ise dış gebelik olabilir dedi..
Bİ YARDIMCI OLABİLİR MSİNZ BANA ?:KK43:

bence hiç korkma bende şuan 11 haftalık hamıleyım çok şükür bebişide görduk kalbı atıyordu.4 ve 5. haftalarda bendende kahverengi leke gelmişti bende çok korktum ama herangi bi sorun olmadı çok şükür hatta buyuklerıme sordugumda erkek bebegım olacagını söyledıler erkek bebeklerde böyle olurmuş,ama 1 2 defa oldu sonra geçtı sende sureklıyse hafıfe alma yani.insallah iyi bişekilde devam eder hamileligin

Çok teşekkür ederim,İyi dileklerin için. İnşalllahhhhh..

Nasıl geçiyor hamilelik. Ben çok şükürki bu hafta atlattım bulantıları. Ama hala uyku için ölüyorum desem yeridir. :bbo:

benım hamilelik süper geçıyor masallah hiç bulantım olmuyor sadece uyku hali var süreklı insallah böyle gecer bebişim beni hiç üzmedi sagolsun:ecrin_bebek:

2gün sonrada kan testi yaptırdım ve sonuç 468,91 çıktı yani 1-2 haftalık hamıle görünüyorum sonuçta ama ultrasonda bakıldığında hiç birşey göremedi doktor belki kesesi gelişmemiş olabilir dedi ve 10 gün sonra gel dedi.DÜNDE kahverengi bir leke geldi benden ve korktum hemen doktora gittim..tekrar kan testi istedi bugun sonuç 986,01 çıktı bu da 2-3 haftalık gebelik değeri ..(468,91 ÇIKAN TESTİ 5 GÜN ÖNCE YAPTRMIŞTIM,YANİ 5 GÜN SONRAKİ DEĞER 986,01)
cnm değerin çok artmamış
2 güm sonraki değer bu olmalıydı
senin ise 5 güğn sonraki değerin 986
evet dr.un haklı ya düşük yapıyorsun yada dış gebelik cnm
sakın üzülme ama takip et
dış gebelikse dr.un müdahale etmeli
geçmiş olsun cnm

tebrik ederim cnm
hele jhareketlerini hissetmeye başlayınca daha da bağlanoyor insan

Ninacım bende beyaza katılıyorum pazartesi bir daha doktorunla görüş bakalım ne diyecek Allah hakkında hayırlısını versin üzme canım kendini.
Ecancım insan ilk duyudğunda ne yapacağını bilemiyor sonra kalp atışlarını duyunca dahada bir heyecanlanıyorsun sonra içinde yavaş yavaş hareket etmeye başlıyor çok tuhaf bişey ama insan bi tuhaf oluyor şimdi en son bebeğimin renkli ultrason çıktısını aldım öyle garip bişeyki doktor bakınca kime benzediğini bile söylüyor inşallah sağlıklakucağımıza alırız senide tebrik ederim canım

Son düzenleme:
ya kızlar çok korkuyorum ilk gebeliğim bide .. offf:çok üzgünüm:eek: kadar da çok sevinmiştik ki bebek geliyr diyee :Saruboceq:Allah'ım inşallah bi sorun yoktur:KK43:(((((

Eftelya, Beyaz mesajlarınız için çok teşekkür ederim.

Çok haklısın Eftelya iki hafta önce duydum kalp atışlarını 2 li testi yaptırırken. Tabii hareketlerinide izleme şansım oldu. Şimdi birde cinsiyet merakı sarmış durumda.Senin bebeğinin cinsiyeti belli olmuştur tabii.

oldu canım kızım olucak Allah nasip ederse birkaç haftaya kadar sende öğrenirsin canım bakalım senin meleğini sana ne olarak göndereceklermiş

oldu canım kızım olucak Allah nasip ederse birkaç haftaya kadar sende öğrenirsin canım bakalım senin meleğini sana ne olarak göndereceklermiş

allahım sağlıcakla kucaklarımıza almayıda nasip etsin.. bende 12.haftanın içindeyim..06 nisanda kontrolüm var (aynı gün de evlilik yıldönümümün ilk yılı)
cinsiyeti ne zaman öğrendin canım sen

canım kesin olarak 15. haftada söyledi ama benim doktorum ikili teste gidincede yani 11. haftamdada söylemişti ama genelde 15den sonra belli oluyor diye biliyorum birde doktora giderken eğer çikolata yerseniz gösteriyor bi dene istersen canım

Canım benim gerçekn çok mutluluk verici ve garip rabbim tamammına erdirsin bebeişini kucağına almayı nasip etsin.

Canım bendede kahverengi lekeler geldi o olabiliyor ama gerçekten sık geliyorsa dr ne tekrar git valla bende yarın dr ye gidecem 3 haftalık benimde görünmeyecek diye çok ama çok korkuyorum inş sende bende görürüz Allah ım inş .:Saruboceq:

Heycanla bekliyoruz.Yarın kontrolum var.Belki bi şey söylerler.14 hafta bitmiş oluyor çünkü. E birazda bebişin kendini göstermesi ile ilgili sanırım. Birde dr.tecrübeside çok önemli. Kuzenimin eşine nerdeyse 9 haftalıkken söylediler cinsiyeti.

merhaba bende 4 aylık hamileyim daha 1 sene olcak bidaki ay bebek hiç istemiyodum bende ama büyüdükçe ve ultrasonda onu gördükçe ona iice bağlanmaya başladım şimdi bende 4 gözle doktora gitmeyi bekliyorum :1rolleyes:

merhaba bende 4 aylık hamileyim daha 1 sene olcak bidaki ay bebek hiç istemiyodum bende ama büyüdükçe ve ultrasonda onu gördükçe ona iice bağlanmaya başladım şimdi bende 4 gözle doktora gitmeyi bekliyorum :1rolleyes:

Tebrik ederim Cemrem. Allah hayırlısı ile bebeğine kavuşmanı nasip etsin.

Benimde evleneli 1 yıl olacak Nisan'da.İlk etapta bende çok erken olduğunu düşündüğüm için korkmuştum.Ama eşim sayesinde atlattım o bunalımlı dönemi. Hatta bayağı sevdim hamileliği diyebilirim. :lepi: Sonuç olarak keyfini çıkarmaya karar verdim.:eek:

Tebrik ederim Cemrem. Allah hayırlısı ile bebeğine kavuşmanı nasip etsin.

Benimde evleneli 1 yıl olacak Nisan'da.İlk etapta bende çok erken olduğunu düşündüğüm için korkmuştum.Ama eşim sayesinde atlattım o bunalımlı dönemi. Hatta bayağı sevdim hamileliği diyebilirim. :lepi: Sonuç olarak keyfini çıkarmaya karar verdim.:eek:

allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin...

bende nisanda 1 yılık evli olacam :) 06 nisan yıldönümümüz ve o gün doktor kontrolümüzde var tesadüf :)

Canım benim gerçekn çok mutluluk verici ve garip rabbim tamammına erdirsin bebeişini kucağına almayı nasip etsin.

Canım bendede kahverengi lekeler geldi o olabiliyor ama gerçekten sık geliyorsa dr ne tekrar git valla bende yarın dr ye gidecem 3 haftalık benimde görünmeyecek diye çok ama çok korkuyorum inş sende bende görürüz Allah ım inş .:Saruboceq:

busem ama benim 2 gündür devam ediyor :çok üzgünüm:
p.tesi gidicem doktora ,senin üç haftalık peki hiç görmedin mi değerlerin nasıl canım bnm ki gibi değildi dimi..
peki neden gelirmiş o kahverengi akıntı ??
biligin va mı bitanem? :uhm: doktoruna sordun mu hiç ? inşallah görünür canım benım inşallah bende görürüm :Saruboceq:
öyle çok korkuyrum ki kaybedicez diye , çok sevindik biz bebeğimz geliyor diye senağlama Allah'ım inşallah kortuğumz gibi birşey çıkmaz :Saruboceq:
Allah'ım inşallah ikimiz de görürüz ...

X