Garip bir dış gebelik meselesi

Doktorlar hemsireler gozumun icine bakarak amaan ne kadar tehlikeli diyor her hastaneye gittigimde iyice mahvettiler cökerttiler resmen. Onlar oyle soyledikden sonra toparlanamiyorda insan eve geldim esime anlattim agladim agladim oda uzuldu
destek olmaya calissada caresiz

Kizlar 2.doz ignenin 7. Gun kanini verdim bu sabah sonucum 2788 dr cok guzel dusme var dedi ama agrin fazla kanaman olursa hemen gel dedi simdi bir hafta sonra kan vermem gerekiyormus.bu arada kanamam durdu koyu sarimtrak bi akinti var acaba normalmi ? Yasayan varmi? Bu sekilde hep dusmeye devam ediyormu beta yoksa yukselme ihtimali oluyormu?

Benimde betam baya yavaş ilerliyor. Kanamasız betası sıfırlananlar bile varmış doktorumda illa kanama olacak diye birşey yok dedi.
Benim şu an sanki adet olursunuz ama son zamanları gibi kanamam var afedersiniz oda daha çok lavaboya gittiğimde.
Bir kere düşme eğilimi gösterince devamı geliyor sanırım.

Senin beta kac su anda canim

Çok güzel düşmüş maşallah benim de sarı renkli akıntım var uzun süredir bazen azalıyor bazen çoğalıyor şuanlık betam düşüyor çok şükür ama sonlara doğru düşme hızı yavaşladı biraz neden bilmiyorum. İlk lekelenme vardı sonra pıhtılı kanamam oldu şuanda akıntı halinde inşaLlah sürekli ve hızlıca düşer.

Sonradan yavasliyormu yani beta ? Ben iki doz oldum acaba yinede hizli dusermi ? Simdi dr 1 hafta sonra gelmemi soyledi artik 4.gun falan degil yani insallah hizlica duser yarabbim. Sen tek dozmu igne olmustun su anda betan kac

Sonradan yavasliyormu yani beta ? Ben iki doz oldum acaba yinede hizli dusermi ? Simdi dr 1 hafta sonra gelmemi soyledi artik 4.gun falan degil yani insallah hizlica duser yarabbim. Sen tek dozmu igne olmustun su anda betan kac
Hayır okuduklarım kadarıyla herkesin farklı ilerliyor kiminin hızlı düşüyor her hafta kontrole gidiyorum bende hala tek dozla benimki de düşmedi 2 doz oldum betam 672 idi en son

Hayır okuduklarım kadarıyla herkesin farklı ilerliyor kiminin hızlı düşüyor her hafta kontrole gidiyorum bende hala tek dozla benimki de düşmedi 2 doz oldum betam 672 idi en son
Insallah ikinci dozda tamamen duser ben hesapladigima gore ikinci dozdan bir hafta sonra 5 bin kusur dusme oldu boyle devam ederse insaallah bir haftada duser eger yavaslamazsa lutfen sende bilgi verirmisin betan ikinci dozda ne olacak .. cok zor bi durumlus rabbim yardimcimiz olsun durladan kendimi dinliyorum agri sanci varmi diye. Kasiklarim agriyo surekli kanamam tamamen kesildi bazende korkuyorum birsey olacakmi diye
Psikolojik mahvetti

İnşaAllh Değer düştükçe ağrım azaldı benim sadece şişkinlik ve gaz oluyor arasıda bacağım ağrıyor kanama lekelenmemin olması korkutuyordu beni vücudumdan nasıl atılacak diye ama normalmış sarı akıntım oluyor ve küçük deri parçası gibi şeyler çıkıyor sadece ilk zamanlar hep yattım hareket ettikçe ağrım artıyordu çünkü ama Şuan ağrım olmadığı için normal hayatıma döndüm ama hala korkuyorum dikkat ediyorum değerim sıfırlanmadığı için bol bol su içiyorum ve gazlı içecek tüketmiyorum karın ağrısı yapabiliyor yani canım bunlar oldu bende bunlara dikkat ediyorum

Rabbim hepimize sifa versin benimde ayni sorunlar aynen yazdiklarinin hepsini yasiyorum hatta gaz sancisi var karnima agri yapiyor o anda kitlenir gibi oluyorum resmen kimildayamiyorum.

Aynisi ben de de oldu cok korkmustum ama bir gun surdu ve bitti insallah guzel haberlerini verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…