GARDROBUMU BOŞALTIYORUM: Etek, kap, pantolon, gömlek/satılmıştır.

akademiray

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2015
19
2
34
Merhabalar hanımlar.
Uzun süreli kalmak üzere yurt dışına çıkacağım, mümkün olduğunca az yükle taşınmak için dolabımı boşaltıyorum ve kıyafetlerimi satışa çıkarıyorum: Etekler, mont, pantolonlar, gömlekler, kaplar, elbise, şal, ayakkabı, ipek başörtü, takım. Sırayla hepsini yükleyeceğim.

Eteklerimin her birini özel bir program için almıştım. Çoğunu sadece bir kez giydim. O yüzden yepyeniler. Talep ettiklerinizi numara numara söyleyebilirsiniz.

1. Kadife kumaş, krem, yandan turuncu-kahve çiçekli, önden tek pileli etek. 36 beden.
Sadece birkaç kez giydim. LC Waikiki'den almıştım.
20 TL*

2. Siyah parlak kumaş, uçları kırmızı güllü etek. Sadece bir kez giydim. 40 beden.
25 TL*

3. Füme + siyah spor etek. Siyah kısmı düğmelerinden çıkabiliyor. Önde ve arkada iki cebi var.
Sadece 1 kez giydim.
25 TL*

4. Kadifemsi kumaş üstüne parlak turuncu desenli etek, altı siyah dantelli. 42 beden. Sadece 3 kez giydim.
25 TL*

5. Beyaz puantiyeli, yeşil dantelli etek. Sadece 1 kez giydim. 38 beden.
25 TL*

6. Kot etek. Birkaç kez giydim. İçte görünmeyen kısımda ufak bir yırtık var, onun dışında yepyenidir. 38 beden.
20 TL*

7. Şifon pileli etek. Sadece 1 kez giydim. 40 beden.
20 TL*

*İndirimli fiyatlardır.

Son düzenleme:
Turuncu elbise (Aksesuarları kemer+Yaka) 38 beden.
Sadece 1 kez giydim. Tekbir'den çok yüksek bir fiyata almıştım.
Tertemiz, yepyeni. Şalıyla birlikte vereceğim. 85 TL.

Ayakkabılar hiç giyilmedi. Etiketi üzerinde. 38 numara.
(50 TL'ye alındı, yarı fiyatına satıyorum)

25 TL.

Berivanita hanım, yelek henüz satılmadı.

Durumsu hanım, 60+25=85 oluyor :)
Normalde alsanız 185+50=235 lira. Eşarp da ayakkabılar da sıfır, üzerinde etiketleri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…