Galiba Şubat Annesi Oluyorum

mtuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
27
2
Merhabalar,
35+5 im.Bugün kilosu 2800 gr dı.Suyum azaldığı için cumartesiden itibaren 3 günde bir kontrole gidiyorum.Bebeğim henüz dönmedi de.Bu nedenlerden dolayı doktorum cumartesi yani 36. haftamın ilk günü muayenemde bir sezeryan tarihi belirleyebileceğini söyledi.37 haftasını tamamlarsa prematüre bebek olmazmış.Yani önümde 15 gün kadar kalmış olabilir.Erken doğum ihtimali beni üzüyor ama suyu az olduğu için dışarıda olması daha sağlıklı olacaksa doktorun dediği olacak tabii.Yine de üzüntü , heyecan ve sevinç arasında gidip geliyorum.

ayy canım senın adına uzuldummu desem sevındımmı desem bende sasırdım allah yardımcın olsunnn ne dıyım baska soze gerek kalmıyo ama uzme kendınıbwenım teyzem gecen hafta 33 haftalık bebek dunyaya getırdıı suyu geldıgı ıcın bebegı gayet saglıklı ıkı gun hasstanede yattı dopktor cıkarttı uzme jkendını

Teşekkür ederim.Ben bile üzülüp sevinmek arasında kaldım.Ne hissettiğimi bilemiyorumfisfisfis

hem geçmiş olsun diyeyim hemde bebişine hemen kavuşacaksın
35 haftada arkadaş normal doğurdu bebekde iyiydi
kilosuda iyiymiş 40 hafta olup da 2500 kilo doğuranlar oluyo yani
doktorun en iyisini biliyordur
ctesi benmide kontrol var bakalım bana ne diyecek
geliyo gibi benimki de :)
inşallah hayırlı haberlerini alırız...

sen yınede uzme kendının hakkında hayırlısı canımm allah yardımcın olsunn ama bebısının kılosu o durumda bıle ııı arkadasın soyledıgı gıbı 40 haftayı doldurum 2500 olamayanlar bıle var yanııı galıba dedıgın tarıhe kadar senın bebıs 3 kılo olur sanırım canım

Umarım.Geçen cumartesi 2560 gr , çarşamba 2800 gr. dedi.Böyle giderse 3000 i rahat geçer inşallah.İyi temennin için teşekkürler.

canım 36 haftayı atlattıktan sonra korkma.... bebeğin sağlıkla doğacak kucağına konacak inşallah:) hayırlısı olsun.... allah yardımcımız olsun hepimizin....a.s.

Henüz tam netleştirmedik ama doktorum 18 Şubat olabilir dedi.Yani haftaya pazartesi ,bugün bu saatlerde sezeryandan çıkmış bile olacağım.1 haftadan az kaldı.İştahım da uykum da kesildi.Galiba heyecandan.

Merhabalar,
19 Şubat Salı sabah 10:00 sezeryan randevusu aldım.Hepinize iyi doğumlar ,sağlıklı bebekler diliyorum.

Hayirli Doğumlar Diliyorum
Inşallah Kolay Geçer Bebişini Kucağina Alirsin

allah yardımcın olsun canım saglıkla al bebegini kucagına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…