Galiba Hamileyim

Bilmiyorum sevgilimle evlenme olasılım yok çünkü ertesi günü terk edildim ama takmıyorum babasızda büyütürüm tabi hamileysem neden böyle hemen belirtiler kendini göstermeye başladı anlamadım kilo bile almaya başladım

Farkındayım düşük bir ihtimal oldunun ama bu kadar belirtinin olması biraz fazla tesadüf diğil mi?

arkadaşım ben 2 yıldır gebe kalmak için uğraşıyorum sen kalmış diyorsunki adetliyken ilişkim oldu( kii çok yanlış)!!! şimdide gebemiyim diyorsun bu kadar kolay gebe kalınıyorsa ne mutlu sana doğrursun..hem adetin yeni bitmiş ne hamileliğinden bahsediyorsun

3-4 ayda bu belirtiler kesiliyor. bu belirtiler 6. haftadan başlar

bence kesin hamilesin, hatta üçüzdür o kadar zevk aldığına göre tek kurtarmaz.

Dogrudur valla ben tahminen soyledim henuz hamile kalamadigim icin bayiliyorum su turk filmlerinde bi iliskiyle hamile kalanlara

terkedildikten sonra vurdun tabi kendini abur-cubura, ondan aldın kiloyu.

Niye terk ettiki ?sonun olmadigi adamin israrlarina neden hayir demedin ve yasini merak ettim dogrusu !

ilişkiden hemen sonrada hamilelik belirtisi yaşayanı ilk kez görüorum :))
1.si hamile değilsin...
2.si bi halt yiosun maden adetliyken yapma...
3.sü mutlaka korun yoksa böleee 100lerce konu açarsın cnm kendine iyi bak

şaka mı bu

Seni asla bırakmıcam etmicam davası aslında salak bi kadın diğilim bunları yiyecek ama işte zayıf bi anıma geldi bıraktım kendimi kollarına hamile olsam mutlu olurdum ama gerçi şuan mutluyum ve terk edildimde oynuyodum içimdeki mutluluk sarsılmadı abur cubura ondan sarmamışdır

İnşallah canım böyle güzel bir duyguyu herkez yaşasın isterim ben sizce hamile miyimdir yani ikimizde akrep burcuyuz ve sekste bile bekleyemedimize göre bebeğin sabırsız olmasına şaşmamalı

salak bi kadın DİĞİLSİN çünkü busun;

en sevdiği köşe yazarı: haydar dümen

esenkalın.

İnşallah canım böyle güzel bir duyguyu herkez yaşasın isterim ben sizce hamile miyimdir yani ikimizde akrep burcuyuz ve sekste bile bekleyemedimize göre bebeğin sabırsız olmasına şaşmamalı

akrep gibi soktu seni demek.
üfff tamamen yalan bence bu konu
ama hayal dünyan hem geniş hem genişşşşşşşşşşşş

Yasin kac iliskiden sonra terk edilip gobek atanida ilk defa duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…