galiba hamileyim

• Konu Sahibi kucukkedicik
tebrikler canım.allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın.

caniiimm cok tebrik ederim. darisi basimiza insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh..

kiz Sen Kesin Hamilesiin Benim Cizgi Yok Tu Bilee
Ayy Canimmmmm
Gozun Aydinnnn
Nasil Mutlu Oldum Anlatamamm Allah Tamamina Erdirsin Bitanemm

Allah sağlıklı bebek ve doğum nasip etsin
hayırlısı olsun
seni ve eşini tebrik ederim

canim benim cok sevindim..
Allah tamamina erdirsin insallah saglikla,bir nefeste kucagina alirsin..

kızlar çok heyecanlıyım...

2 gündür midemde yanma felaket ilaç alıcam alamıyorum test yapayım bari bişey yoksa ilaç içierim dedim. bi de sürekli uykum var. başım bi tuhaf.

veee döker dökmez çıktı daha beklemedim bile.. o kadar koyu ki çizgi...

çok mutluyum kızlar galiba hamileyim

d20a50109ac6.jpg

:nazar:Kocaman tebrikler canim.allah tamamini erdirsin. bunun "galibasi" kalmadisırnaşık şey yani bu teste bir kanit sonucta.kendine ve bebisine cok cok iyi bak ŞenizŞeniz

2 gündür midemde yanma felaket ilaç alıcam alamıyorum test yapayım bari bişey yoksa ilaç içierim dedim. bi de sürekli uykum var. başım bi tuhaf.

çok mutluyum kızlar galiba hamileyim.:dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar::nazar:

canımm tebrık ederımmm galıba deıl kesın hamıssınn sağlıkla kucagına almayı nasıp etsın rabbımmm :teytey::teytey::teytey::nazar:

inşallah canımmmm.. bugün kan testimi verdim öğleden sonra çıkarmış. hemen yazıcam kızlar.

aaaaaaaaaaa kesin hamileeeeeeesin oleyyyy harika canım tebrik ederim birde acaba ikiz falanmı senın bebiş:))))))))iki kere yumurtladın sen bu ay:)))))

ayyyy bebekciiim gördün mü kız. nasıl çıktı hemen ya. ya inan benimde aklıma geldi. daha 1 gün varken bu kadar net çıkmazdı dimi yoksa. hcg yüksek demekki.

hayırlısı ya. sağlıklı olsun da hiç önemli değil.

canımmmmmmm benimmmmmmmmmmmmm
çok sevindirdin biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tebrik ederimmmmmmmmmmmmmm.. :)))))))
sağlıkla kucağına da alırsın inşallah canım arkadaşımmmmmm..

bernoşşş canım benim çok sağol. inşallah canım sende en kısa zamanda hayırlısıyla hamiş olacaksın. canım ya o kadar destek oldun ki bana, dış gebelik olayında bu zamanlarda. inşallah rabbim yüzünü tez zamanda güldürür, muradına kavuşursun canımm benim.

kiz Sen Kesin Hamilesiin Benim Cizgi Yok Tu Bilee
Ayy Canimmmmm
Gozun Aydinnnn
Nasil Mutlu Oldum Anlatamamm Allah Tamamina Erdirsin Bitanemm

canımm çok sağol. hala inanmıyorum inanki. kan testini bi alsam .. a.s

emin olur olmaz çığlığı basıcam evde :roflol:

ne zaman alacan canım sonucu...

ayy çok güzel herkez teker teker hamiş oluyor:))

canım benim tebrikler aynı şoku 2 gün önce bende yaşadım hatta inannamadımmm bi süre.ama hamilseinn canım.allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin allah olmayan herkese nasip etsin :)

canım benim ne mutlu sana.... babayıda senide tebrik ederim.... rabbi sağlıkla kucağına almayınasib etsin ..
rabbim olmayanlarada versin.....a.s.

çok mutluyum kızlar galiba hamileyim.:dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar::nazar:

d20a50109ac6.jpg

canım ne kadar sevindim anlatamam, Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah, yaşadığın sıkıntıları hatırlıyorum da........ Allah tekrar yaşatmasın, sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine.......:içelim:

küçükkedicik....ayol kızlar hergün net'i bir açıyorum ki..HAMİLEYİMMMMMMMM yazısı..hergün yeni bi hamiş...haziran ne bereketli aymış...bize de o gün gelir inşaallah....bizde katılalım hamişler kervanına...tebrik yazmaktan yetişemiyoruz artık...ne güzel.ne güzel.açıkcası o test çubuğunu atma ...ben atmıycam da ...uzum süre saklıycağımdn emin olabilirsiniz.hani bayramda eskiden bize pabuç alınırdı baş ucumuzda yatardık ya...bende yatağımın başucuna koyucam o çubuğu...o iki çizgiyi görmek için ne uğraşıyoruz ama......sevgiler..:a015:

hayıurlı olsun canım sen kaç aydır bekliyordun bebişini

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün.darısı olmayanların başına.

X