galiba hamileyim

• Konu Sahibi kucukkedicik
Gözünaydın canım. Sağlıklı bir hamilelik geçirmen ve bebeğin kucağına almanı diliyorum bebeğini. Reglin gecikmiş miydi test yaptığında? Belirtilerin nelerdi?

aman aman niki gorunce sasirdim ve bi de cok sevindim
ay ne guzel ya
masallah masallah hep hamilelik haberi aliyoruz bu gunlerde
tebrikler canim allah tamamini erdirsin insallah

tebrik ederim canım. Allah kucağına almayı da nasip etsin. darısı bizlerin başına.

tebrik edrim canım .ALLAH sağlıklı kucağına almayıda nasip etsin.bende dün akşam öğrendim hamile olduğumu .darısı bütün bebek için çırpınan arkadaşarıma inşallah ...a.s.

çok çok teşekkürler canım. canımya benim önceki dış gebelikti ya. o yüzden hemen takibe alınması lazım. yarın hemen kan tahlili yüksekse belki ultrasonda baktırabilirim. tehlikeli çünkü benim durum. tekrarlamışsa, takibe alınması lazım.

canım benimmm çok çok sağol. keşke sorun olmasaydı bende öyle yapardım. ama şimdi yüreğim pır pır. inşallah rahim içi gebeliktir canım.

Gözünaydın canım. Sağlıklı bir hamilelik geçirmen ve bebeğin kucağına almanı diliyorum bebeğini. Reglin gecikmiş miydi test yaptığında? Belirtilerin nelerdi?

çok sağol canım.yok canım aslında günüm yarındı. ama midem çok fena olunca dayanamadım yapayım yoksa ilaç alırım dedim.

en belirgin mide yanması iki gündür. onun dışında bi de karnımda pıt pıt bişeyler oluyo bi buçuk haftadır. seğirme gibi sanki. iple bağlamışlar çekiyolar gibi. pıt pıt atıyo. göğüslerde çok fazla bişey olmadı. bi de iki gündür hafif bulantı baş dönmesi var. tansiyonum da düşük galiba.

aman aman niki gorunce sasirdim ve bi de cok sevindim
ay ne guzel ya
masallah masallah hep hamilelik haberi aliyoruz bu gunlerde
tebrikler canim allah tamamini erdirsin insallah

canımm benimmm çok sağol bitanem. senin de az kalmış canım. allah bi avazda kurtarsın inşallah.

canım cimbomum benim. çok teşekkür ederim bitanem. eşim inanmadı tatlicadiarzu yine tutamadım çenemi kız. babalar günü sürpizi yapıcaktım ama midem çok fena ona göre tedavi başlasınlar napiiim. :asigim:

canım çok sevindim tebrikler allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah

canım sonunda azmettin ve kazandın.rabbim senin yaşamış olduğun mutluluğu bizede yaşatsın işallah.allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım benim.kan testi sonucunu yaz yinede.ama çok belli çift çizgi.

aaaaaaaaaaa kesin hamileeeeeeesin oleyyyy harika canım tebrik ederim birde acaba ikiz falanmı senın bebiş:))))))))iki kere yumurtladın sen bu ay:)))))

Galibada Ne Demekmiş Resmen Kipkirmizi Bu çizgiler Tebrikler Allah Tamamina Erdirsin

coksevindim senin adina Allah olmayan herkeze nasip etsin.aminnnnnnn.

tebrikler canım sağlıkla kucağına alırsın inşallahhhh darsısı bizlerin başına

hayırlı olsun canım rabbım kucagına da almayı nasıp etsın:teytey::teytey:

canım tebrık ederım.saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını..a.s.

tberikler Allah tamamına erdirsin hayatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…