galiba hamileyim

obendegilimki

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2024
122
79
28
Kızlar selam,
Sat 2 haziran bat 3 temmuz. 2 gün önce mide bulantısından şüphelendiğim için kaset test yapmıştım ve çok silik bi çizgi çıkmıştı o testim için de burada sorduğumda hamilesin yazanlar olmuştu ama daha sonra burada kimyasal gebelik vs paylaşımları görünce biraz endişelendim açıkçası. Bu sabah tekrar kaset test yaptım elimde erken gebelik testi yoktu. Freely marka 5 dakika geçmeden böyle oldu, fotoğrafta efekt vs yok. Kan vermeli miyim ya da eşime söylemeli miyim sonradan negatife döner mi bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_4190.jpeg
    IMG_4190.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 224
Kızlar selam,
Sat 2 haziran bat 3 temmuz. 2 gün önce mide bulantısından şüphelendiğim için kaset test yapmıştım ve çok silik bi çizgi çıkmıştı o testim için de burada sorduğumda hamilesin yazanlar olmuştu ama daha sonra burada kimyasal gebelik vs paylaşımları görünce biraz endişelendim açıkçası. Bu sabah tekrar kaset test yaptım elimde erken gebelik testi yoktu. Freely marka 5 dakika geçmeden böyle oldu, fotoğrafta efekt vs yok. Kan vermeli miyim ya da eşime söylemeli miyim sonradan negatife döner mi bilmiyorum
Gebelik var,hayırlı olsun

Kızlar selam,
Pozitif :) kan verseniz iyi olur :)

Gecikmeyi beklememe gerek var mı sizce sağlıklı olup olmadığını anlamak için
Hiç bir şeyin garantisi yoktur,kafanızı böyle şeylerle meşgul etmeyin.Kimyasal mı,sağlıklı mı ,değil mi diye diye kendinizi mahvetmeyin.Hamilelik uzun bir süreç,tadını çıkarın ❤️

Hiç bir şeyin garantisi yoktur,kafanızı böyle şeylerle meşgul etmeyin.Kimyasal mı,sağlıklı mı ,değil mi diye diye kendinizi mahvetmeyin.Hamilelik uzun bir süreç,tadını çıkarın ❤️
İlk denememizdi açıkcası ilk seferden olmaz diye düşünüyordum sonra da yok kimyasal yok şu bu diye okuyunca endişelendim açıkçası ama haklısınız teşekkür ederim🧚‍♀️🌸

Kanda değer takibi yapılacak gebeliğin sağlıklı olup olmadığı buna ve keseyi görüp kalp atışını duymaya bağlı. Hemen kan verin.Gün aşırı kan verin,HCG'nin en az iki katına çıkması gerekiyor.
Hayırlı olsun🧿

Son adetinizin ilk gününden hesaplayın. Kaç hafta ve günlük olduğu belli olur. 5. Haftada kese görünüyor, 6-7 bazen de 8. Haftaya sarktığı olsa da kalp sesi duyuluyor. Cihaz iyi bir ultrason ise 5. Haftada kalp sesi bile duyabilirsiniz
Doktor muayenesinde anlaşılır sağlıklı gebelik olup olmadığı

Son adetinizin ilk gününden hesaplayın. Kaç hafta ve günlük olduğu belli olur. 5. Haftada kese görünüyor, 6-7 bazen de 8. Haftaya sarktığı olsa da kalp sesi duyuluyor. Cihaz iyi bir ultrason ise 5. Haftada kalp sesi bile duyabilirsiniz
Doktor muayenesinde anlaşılır sağlıklı gebelik olup olmadığı
Şuan var ise tam 4 haftalık. Tahlil verip artışı takip edip regl görmezsem önümüzdeki hafta doktora gitmem gerekiyor o halde, çok teşekkür ederim

Kızlar selam,
Canım benimde 3 temmuz ama adet belirtilerim var umudum kalmadı bide sırtım belim ağrıyor. Ağrı içecm ama ya varsa diyorum.yumurtlamanin yarın 11 günü ilk idrarla yapsam cikarmiki

Canım benimde 3 temmuz ama adet belirtilerim var umudum kalmadı bide sırtım belim ağrıyor. Ağrı içecm ama ya varsa diyorum.yumurtlamanin yarın 11 günü ilk idrarla yapsam cikarmiki
Ben de bu testi ilk idrarla yaptım canım, benim de bulantıya ek adet olacak gibi kasık ağrım var. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah vardır 🌸

X