Gebeliğe Hazırlık Galiba hamileyim kızlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
KIZLAR GEÇEN GÜN YAZMIŞTIM ŞÜPHELENİYORUM DİYE.AKŞAM TAM 3 KERE TEST YAPTIK ÜÇÜDE POZİTİF ÇIKTI İNANAMADIK.1SENEDİR NE ÇOK UĞRAŞMIŞTIK OLMAMIŞTI .BİRAZDAN DR YE GİDİP KAN TESTİ YAPTIRCAM.ALLAH HERKESE KISMET ETSİN ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU:CüvCüv:

[canım benım evet hatırlıyorum senı çok sevın hayırlısıyla bebışını kucagına alırsın inşşşşşş tebrık ederım allah analı babalı buyutsun:CüvCüv:a.s./COLOR]

tebrik ederim ama takildigim bi nokta var ben doktorda test yaptirdigimda bana gunun ilk urinesi olup olmadigini sordu yani benim bildigim gece 12 de sonra yeme icmeyi kesip sabah ilk tuvalete gittiginde aldigin urineden dogru sonuc cikiyor. yine de hayirli olsun.

tebrik edrim canım.....allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin....darısı bize artık...

Allahım nelere kadir sabrın sonu selamet oldu ne mutlu sizlere inşallah sonuna kadar taşıyıp doğurmanızı nasip etsin Allahım sevgiler,,,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…