Fungal akne :(

mentak

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2022
225
149
28
Kızlar başına fungal akne gelen var mı bütün yüzüm pütür pütür ne denediysem geçmedi sivilce değil mantarmış bunlar zoretanin roucctane gibi ilaçlar geçirir mi (((((

Son durumunuz ne oldu? Yüzünüzdeki pütürlükler geçti mi?

Ne kullandiniz acaba özelden yazabilir misiniz
Özelden yazmayı bilmiyorum burdan yazayım benim sorunum kıl kökü iltihabı yanı fungal akne mantar aknesiydi çok uğraşlar sonucunda kurtuldum diye bilirim çok şükür öncelikle şifa Allah’tandır benim eczacım probiyotik önerdi klaıre labs probiyotiğin adı bağırsakları düzenliyor ben 1 hafta da bile fayda gördüm ama en net faydaydı 1 ay da falan gördüm onun yanında bi tane vitamin kullandım oda lacneferex bu arada bunalrın kesinlikle internetten değil bir eczaneden almanız lazım ben kesinlikle internettekilerin sahte olduğunu düşünüyorum probiyotik 1000 lira ama inanın değiyor yüzü kaymak gibi yapıyor lekeleride hafifletiyor baya ayrıca sivilce çıkmasını da engelliyor ben çok çok memnunum zaten soğuk zincirle geliyor ve içinde 60 tane var 2 aylık toplam da yani 1 aylığı 500 e gelmiş oluyor onun dışında mantar akneniz varsa tetikleyen nemlendirici güneş kremi maske herşeyden uzak durmanız gerek sone ate ile biten bütün ürünlerden uzak durmanız gerekiyor isterseniz kullandığım ürünleri de paylaşabilirim

Cokk tesekkur ederim ya usenmemis yazmissiniz sagolun,olur paylasirsaniz sevinirim yüz yikama jeli vs olarak ne kullandiniz

Cokk tesekkur ederim ya usenmemis yazmissiniz sagolun,olur paylasirsaniz sevinirim yüz yikama jeli vs olarak ne kullandiniz
O kadar çektim ki bu konudan destan da olsa yazacağım yüz yıkama jelim Vichy normaderm phytosolution arındırıldı yüz yıkama jel nemlendiricim bioderma hydrabio gel creme güneş kremi de la Roche posay anthelios uvmune spf +50 hassas ciltler için mavi olanı yeşil olanı değil bunlar tetiklemiyor bir de filizozceviren var İnstagram adı bu fungal akneyle paylaşımları var ben ondan görüp kullandım hatta eczacımı bile o önermişti bakmanızı tavsiye ederim :)

Ayy yikama jelimle nemlendiricimiz aynıymis sevindim. Ama bir turlu gecmek bilmiyor stresli bir hayatim var o da mi tetikliyo bilemedim. Tamam bakicam cok tesekkurlerr

Ayy yikama jelimle nemlendiricimiz aynıymis sevindim. Ama bir turlu gecmek bilmiyor stresli bir hayatim var o da mi tetikliyo bilemedim. Tamam bakicam cok tesekkurlerr
Bakın ben herşeyi denedim aklınıza ne geliyorsa denedim söylediklerimden başka hiç bir şey işe yaramadı inanın daha önce neden bu kadar beklemişim dedim hatta ben pütürlerimin görselini bırakayım belki yardımcı olur

Eklentiler

• 00CCF60C-F2C1-4B32-92A0-B870E74ED74B.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 195
  • D0A0E243-74EE-4E66-8D33-23567FA82C6E.png
    347,6 KB · Görüntüleme: 184
  • F9148F06-F19C-44E1-9E41-6A4B54B77425.jpeg
    92,2 KB · Görüntüleme: 147
  • 918337DD-FCC9-4C17-A35C-EB0CF94C6041.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 185
  • 95A56991-FDDC-4F1D-82D2-314FA56DE81D.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 163
Bence probiyotigin cok faydasi olmus,su an deprem dolayisiyla evimden baska sehirdeyim dönünce eczacima ugrayacam

Merhaba bende bu fungal akneyle ugrasiyorum yorumlarda sizin yazilariniza denk geldim banada yardimci olurmusunuz acaba gunes kreminin mesela resmini atmaniz mumkunmu okadar cok cesidi varki rica etsem

Bende denemedigim hicbisey kalmadi taki fungal akne oldugunu ogrenene kadar sizde kasinma yapiyormuydu acaba birde sanki sabahlari kalktigimda hafif sönmus his oluyor sonra birden daha cok kabariyor alerjimi diye dusunurken fungal akne oldugunu tahmin ediyorum.butun urunlerimi degistirdim ona uygun urunler aldim sezia diye skincarisma diye bi site var ordan iceriklerine bakip fungal akneye uygunmu diye ama onlarda dahada arttirdi sizinkilerde farkli urunler avene markaydi gunes kremide heliocare aldim ama siizn urunlerinizi denemek istiyorum birde umarim gorursunuz yazilarimi

Aynen öyle sabah sönüyor sonra birden alevleniyor

Sıcakta buhar da terleyince falan benim bile bitmiş değil ama eskiye oranla çok iyi durum da

Sıcakta buhar da terleyince falan benim bile bitmiş değil ama eskiye oranla çok iyi durum da
Cilt bakımı için gideyim artk dedm boynuma kadar pütürlükler var kadın yapmam sana dedi lacneferex kullan dedi 2-3 ay trendyolda cok ucuz ama eczaneye henüz sormadım. Vücudumda da cıkıyor pcos var ama kaç doktora gittysem doğum kontrol hapı verip gönderdi hcbi işede yaramadı. Bunu kullanırken alevlenme dedikleri sivilcelerde artış yasadınz mı

Hayır ben yaşamadım ve lacneferi hala kullanıyorum memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…