Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Fulirim göğüs bakım ürünleri hakkında

ben kucultucu ve diklestiricisini kullandim..kullandigin sure boyunca super guzel..birakinca eskisi gibi olmasadaa kullanirkenki kadar guzel olmuyor..ama tavsiye derim mutlaka

ürün ise biraz kokusu kötü olsada etkisini hissedeceğim sanırım tavsiye ederim küçültücü ve dikleştirici ürünleride var fulirim

neyse konuylai lgili birşey sormaki çin bu topic e bakmıştım. bunu görünce gerildim. bu fulirimi nerede bulabilirim. gerçekten göğüsleri küçültüyor mu....bana yardımcı olursanız sevinirim

neyse konuylai lgili birşey sormaki çin bu topic e bakmıştım. bunu görünce gerildim. bu fulirimi nerede bulabilirim. gerçekten göğüsleri küçültüyor mu....bana yardımcı olursanız sevinirim

internette fullirum yada secret garden yazarsan satis siteleri cikiyor...ordan temin edebilirsin:teytey:

Herkesin derdi ayrı, ben de büyütmek için didinip duruyoruma.s.a.s. ah ah!:a015::a015:

aman inan küçük daha iyi. sırf bu göğüslerden dolayı kilolu görünüyorum.hiç bir giydiğimi kendime yakıştıramıyorum. bikini alırken alt 38 üst 44olduğu için istediğim modeli bulamıyorum.küçük göğüsle her giydiğin yakışır. ben herşeyi giyemiyorum...offff bu konuda çok dertliyim. İstediğim gibi sütyen bulamıyorum. askısız sütyen de keza. bulsam da çok pahalı olyor. türk markalarının ki olmuyor. yabancılarınki oluyor. ama çok pahalı ve çok zor bulunuyor. ben amerikan malı maidenform kullanıyordum askısız da o da artık yok. bir triump marka var... .işimiz inan çok zoooorrrr.

evet bikiniden gözükmüyor. onun çok büyüktü.kıyafetle ,bikiniyle çok güzel duruyor. o başka. bir de dr. dikleştirmiş toparlamış. ..gerçekten görüntü olarak kıyafetle muhteşem......................

tabii. eğer takıntı yapmazsan. arkadaşım bayağı rahatsızdı..... evlenmek üzereydi. anlarsın işte...... ikna etmek, biz arkadaşlara düşmüştü...................

fulirem ,gerçekten gögüsleri küçültüyor mu..........inan bayağı merak ettim. fiatına baktım yüksek bayağı. o paraya değse keşke................

yaaa kıslar küçültücü ve dikleştiriciyi kullanıp memnun kalanlar war mı almayı düşünüyorum daa acele cwp lüppeeen yaa :KK43:

X