Fucidin derdirme deva oldu.

YesilMercimek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2011
651
4
Selam kızlar benim koltukaltımda kararma vardı. Tüylerin hepsini alsam bile varmış gibi görünüyordu. Biryerden duymuştum Fucidin krem geçiriyor diye. Daha önceden de doktorum vermişti tırnak etim ayrıldığı için,gerçekten çok güçlü bi ilaç. Aklıma geldiği günler koltuk altıma sürüyorum bu 4. sürüşüm oldu ve sonuç mükemmel kendi ten rengime döndü koltukaltım. Size de tavsiye ederim iyi forumlar :KK14:

Canım benımde dokrorum erıtasma tesısı koyup verdı o kremı bende kullanıyorum benımkınıde gecırdı kı ben starwhıte vsvs ne cok paralar dokmustum koltukaltım acılsın dıye anlatamam ne duydumsa alır yapardım sonuc husran ama sana bısey dıyeyımmı kremı bırakıp tekrar rolon kullanmaya basladınmı gene olusuyo benım 2.kullanısım gecmıstı rolon kullandım gene koyulastı bakterı enfeksyonu hastalıgı olusuyormus( erıtasma)fucudın de antibuyotıklı bır krem :KK34:

Son düzenleme:
bi denemek lazim, hastanede sürekli elimin altinda olan bi krem hic bunun icin kullanilabilecegi aklima gelmemisti

kolaltında bakteri enfeksiyonu varsa bu krem onu giderir..renk açmaz ki..
rahatsızsa,giderilmiştir sana da rengini açtı gibi gelmiş olabilir...

iğneli epilasyondan sonra sürerdim ben de. Güzel bi kremdir. İçeriğinde panthenol olmadığı için tüylenme yapmıyor :KK3:

X