Fsh yuksekligi sıkıntısı yasayanlar icin

Maalesef bu ay fsh 20 ye yükselmiş bir ayda iki katı İki hafta hayıt ve aslan pençesi çayı, sonra bir hafta ekstra aslan pençesi çayı içmiştim bende işe yaramadı sanırım. Adetim 5 gün önceden geldi

Olabilir canım her şey herkese iyi gelmeyebilir , stres falanda çok etkiliyo . Bir ay 26 olup diğer ay 8 ciktigida oldu benim. Önemli olan Amh değeri . FSH 26 yken kenfiliginden hamile kaldım ben üzülme sakin
Ya bazısı stresle alakalı değil diyor kafam karıştı herkes umutsuz konuşuyor böyle şeyler duymaya ihtiyacım var gerçekten. Amh tekrar ölçtürdum yani öldürmez de güldürmez de inşallah bende senin gibi hamile kalabilirim bu değerlerle

Tavsiyem kimseyi takma canım moralini bozmaktan başka birşeye yaramiyo . Bana doktorlar koşa koşa tüp bebek merkezine git yaptır dediler başka bir şans vermediler doktorlar diyorum çünkü okadar cok dra gittim ki . Ama Allah çok ama çok büyük imkansız denen sonuçlarla kendiliğinden hamile kaldım .duyma görme muhatap olup cevap verme kimseye . Allah ol diyince olur

Allah razı olsun canım inşallah bana da böyle bir müjde nasip olur

Merhaba. Ben 39yaşındayım.amh 0.97 fsh 15
Erken menopoz denildi, ve çoçuk istiyorum. Saraçoğlunun kürüne başladım, soğan kürü sorası hayıt ve aslan pençesi, çok ciddi baş ağrım oldu, kullandığım herşeyi bıraktım bj arada ek vitamilerede başlamıştım, son olarak hayıtı bıraktım çünkü siteyi aradım ve bunun olduğunu ve bir zararı olmadığını söylediler. 1 haftadır ara verdim baş ağrım geçti. Şuan allah 'a bıraktım. Hatta kahveye ağırlık verdim yemekten soğudum. Umudum kalmadı gibi.

Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum yaşım 28 ve fsh 14.36 çıktı napıcam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…