FSH ı yüksek olanlar müjde

ceyda_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
566
1
44
arkdaslar az önce hayit tohumu ile ilgili bişiler arastırıyordm bır yorum okudum FSH ı 70 olan bır bayan hayit tohumunu 9ay kullanmıs ve 12 haftalık :CüvCüv:mıshihoyyyt benım boyle bir sorunum yok ama bır haber vereyim dedım bende bugun basladım hayıtı kullanmaya mucize dıyorlar hayit tohumu ıcın allah hepımıze sıfalar versın:1hug:

çok saol paylaşımın için.allaha şükür benimki normalde görümceminki yüksek.hemen söyleyeyim kendine.

sağol canım paylaştığın için,denemek lazım tabii bitki sonuçta zararı yoktur yeterli kullanmalı

sağol arkadaşım paylaşım için umarım her deneyene şifa olur sevgiler

Sağol canim ceyda_79 nerde okudun siteyi bana da yazarmisin canim benimde yüksek fsh 45 lerde çok üzülüyorum adet olmaiyorum artik bebek özlemimi unutmam gerek diye düşünüyorum en azindan heveslenmeyeyim diye düşünüyorum

Sağol canim ceyda_79 nerde okudun siteyi bana da yazarmisin canim benimde yüksek fsh 45 lerde çok üzülüyorum adet olmaiyorum artik bebek özlemimi unutmam gerek diye düşünüyorum en azindan heveslenmeyeyim diye düşünüyorum

arkadasım yazını bugun gordum 1haftadr evde yoktum google hayıt tohumu yazıyorsn 3.de fsh dusmesı dıo orda bakmıstım ıstersen sende bı bak

X