Friends

joey nin fransızca öğrendiği bölüm muhteşem idi! Doğru söylediğine inanması ayrı komik, konuşması ayrı komikti

Merhaba OriginalNIKITA
Hayırli bereketli haftalar olsun insallah
İyiyim canim sen nasılsin? Görüsmeyeli neler yapıyorsun?
Evrt uyari mesajı genele atılmış olmali değil mi? Şasırdim bidirimimde görünce.

iyiyim sagolasin, ayni beya...isteyim simdi. Kizlar sanirim cok mesgul , yada giremiyorlar vakitsizlikten topige.
hayirli , güzel bir hafta diliyorum bende sana

niye attilarki? bu zaten bilinen bisey dimi?

izliyebildinmi biraz

14. bölüme geldim canım izleyemedim. Benim tekrar iş seyahatim oldu. Geldiğimden beri de nedense fırsatım olmadı. Pazara kadar da acayip bir yoğunluk olacak. Haftasonu şehir dışında yatılı misafirlerim olacak. Fırsat buldukca da temizlik ikram işlerine giricem yine ihmal edicem ama özledim ya hepsini. Ne güzel bir enerji alıyordum karakterlerden. Neyse geç olsun 2 bölüm birden izleyebildiğim günlere sayıyorum

ama sen bayaa bayaaa yogunsun canim ya kolay gelsin... yazabildiginde artik konusuruz

burdaayıımmm :)
ben çok yoğunum amaaa diziyi izlemeye devam ediyorum
3. sezona geçtim malum ben biraz sindirerek gidiyorum :)
3.sezon 3. bölüm..bugün de izliycem :)
kizz, özlettin kendiniiiii !!!
bende bikac kez o önerdiginiz siteden izledim...,
napiosun?? iyimisin?

kizz, özlettin kendiniiiii !!!
bende bikac kez o önerdiginiz siteden izledim...,
napiosun?? iyimisin?

iyiyim şekerim sen nasılsın :)
diziyi izlemeye devam ediyorum bu arada :)

pofu Süpersin ya geçmişsin bile 3.sezona.
2. Sezon 19. bölümü izliycem ben bu gece bir mani olmazsa.
OriginalNIKITA sen nasılsın ?

evet bi ara baya hızlıydım günde 2 bölüm falan izledim çok tatlılar ama yaa napiimm

iyiyim şekerim sen nasılsın :)
diziyi izlemeye devam ediyorum bu arada :)

evet bi ara baya hızlıydım günde 2 bölüm falan izledim çok tatlılar ama yaa napiimm
kiz hosgeldinnn !!! valla aradim seni heee , ben epeydir izlemedim...gerci her bolumu muhakkak en az 3 kere izlemisimdir. ama yinede izlerim .. baska dizileri izledim , daha evvel izlememis oldugum dizileri. cok ilgimi cekti . ama friends bastaci tabi <3
naber ? naptin baska?

ben fazla yoğunum gecem gündüzüm birbirine karıştı..fırsat buldukça bakıyorum:) 3. sezondayım hala 8. bölümü izledim sabah
monica ile rachel ben'e bakıyor,kafasını tahtaya vuruyorlar
şu çirkin çıplak adam var ya hani ooowww ugly naked man hahaha onu da öldü sandılar falan güzeldi yani yine

slmm kızlarrr :) bugün 9. bölümü de izledim ross yaa bayılıyorum onun tiplemelerine

Hihihihi balkondan ugly Naked Guy a hani sopa ile kontrol ediyorlar hep birlikte, öldümü diye , güzeldi ya o . Sen işlerini bitir, topik kaçıyor nede olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…