Friends

izleyenler tavsiye eder misiniz seneler önce bir bölüm izledim sanırım sarmamıştı tekrar başlasam mı hazır yeniden çekilecekken?

izleyenler tavsiye eder misiniz seneler önce bir bölüm izledim sanırım sarmamıştı tekrar başlasam mı hazır yeniden çekilecekken?
tekrari olmiyacak canim, keske olsa.... yeni proje yok malesef.
sen muhtemelen ilk sezona denk geldin, aslinda turkiye cok tutulmaz bu tip diziler. Cunku toplum olarak benzerligimiz sifir gibi. O yüzdende neyi ne maksatla yaptiklarini tam anliyamiyoruz . Gerci ben yurtdisinda yasiyorum, cigerlerini bildigimden ( evet gurbetciler iyi bilir :) ) bana cokkk guzel geliyor.
ben bi sans daha ver derim, muhakkak seveceksindir

Bir sex and the city tadı alabilir miyim peki?

Bir sex and the city tadı alabilir miyim peki?
yok ayol, o cok farkli... bu biraz daha matrak, daha komik, üstelik erkeklerin duygularinida gösteriyor. bayan erkek arkadas iliskilerini konu aliyor (hos sonradan farkli oluyorya)
SATC de Carrie nin izlenimleri daha cok ön planda , sende biliosundur , daha cok iste kadinlarin (emerikali kadinlarin :) ) basina gelenler hihihihi .

tavsiyene uyup en kısa zamanda başlayacağım sağ ol :)

Merhaba gissemjik Sex and the city nin üzerine başladım friends'e. Maalesef ilk sezon zor geçti. Diziyi tavsiye eden sabırlı olmamı ikinci sezonda alışıp vazgeçemeyeceğimi söylese de 2 yıla yakın 1. sezonu zor bitirdim. Ama ikinci sezon da tiplere alıştım keyif almaya başladım.
Hatta haftasonu eşimi terminale bırakıp geldim gece. İş için gitmesi gerekiyordu ve evde yalnız napıcam diyerek 3 bölüm birden izlemişim. Sabah kahvaltımı yapıp bir daha başladım. Haftasonum hep friendsle geçti. Çok güzeldi. Tavsiye ederim.
Ama kesinlikle sex and the city ile kıyaslama o çok farklıydı.
Ally mcbeal izledin mi bilmiyorum o da çok güzeldi.

Ay sende benim gibi ilk satc yi aradın sanırım friends te ilk. O yüzden bende sıkılmıştım şimdi ilk bölümüne tekrar başladım bakalım bugün bi kaç bölüm izlerim.
Ally mcbeal ı da çok severek izlemiştim ama o sıra lisedeydim galiba tekrar izlesem çok iyi olur özlemişim.

simallll, canim Ally Mcbeal cokkkk severimmm, izlemiyeli cok oldu ama, gerci oda artik klasikler arasinda yerini aldi ama, ben ona bayiliyorduuuuummmm , ne guzelllll sende seviyormussun.

pofu , nerdesin gi?

Merhaba OriginalNIKITA 2 gün önce izleyebildim. 2.Sezon12. bölümü izledim. Ross Marcell'i buldu. Bugün de izleyemem ama yarın fırsatım olursa izlerim 13 bölüm için sabırsızlanıyorum

simallll, canim Ally Mcbeal cokkkk severimmm, izlemiyeli cok oldu ama, gerci oda artik klasikler arasinda yerini aldi ama, ben ona bayiliyorduuuuummmm , ne guzelllll sende seviyormussun.

pofu , nerdesin gi?
burdayım :)
ben 2. sezon 11. bölümü izledim
susan ile ross un eski eşi evlendi (adını unuttum bi an ) bu bölümde

Var evet Ben li bölümler. Çok eğlenceli gercekten.
pofu guzel ilerlemiş ben bir süre iş için uzaklarda olucam. Artık döndüğümde devam ederim.

Bu hafta Ankara hava sartlarına göre iptal olmazsa da bi kac gün Istanbul var planda. Sonra ins tekrar evimdeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…