Makyaj Ürünleri Fresh minerals kullanan var mı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben i.d. bare minerals ve youngblood kullanan biri olarak mineral makyajın yüzdeki inanılmaz etkisini gördüm ama bu ürünleri bulamayınca bir eczaneden fresh mineralsin ponponlu mineral purdasını aldım. ponponlu olması tozun ziyan olmasını engelliyor ama çok da süper durmadı ya kızlar. bare minerals çok daha ışıltılı yapıyor cildi. kapatılıcığı yok denecek kadar az. ton farklarını azaltıyor. ben indirim ve pazarlıkla beraber 50 liraya aldım eczanede. bare minerals türkiyeden çekildi diye duymuştum ama aileeczanesi diye bir site var orda satılıyor. bu site hakkında bilgisi olan var mı acaba? ürünler orijinal mi?

kızlar ben i.d. bare minerals ve youngblood kullanan biri olarak mineral makyajın yüzdeki inanılmaz etkisini gördüm ama bu ürünleri bulamayınca bir eczaneden fresh mineralsin ponponlu mineral purdasını aldım. ponponlu olması tozun ziyan olmasını engelliyor ama çok da süper durmadı ya kızlar. bare minerals çok daha ışıltılı yapıyor cildi. kapatılıcığı yok denecek kadar az. ton farklarını azaltıyor. ben indirim ve pazarlıkla beraber 50 liraya aldım eczanede. bare minerals türkiyeden çekildi diye duymuştum ama aileeczanesi diye bir site var orda satılıyor. bu site hakkında bilgisi olan var mı acaba? ürünler orijinal mi?

Fondöten için denemeyi düşünüyorum. Olmadı dermokozmetik bir ürün alacağım. Kararsızım.

Fresh minerals'ı 5 sene önce cilt bakım kremlerimi aldığım eczanede bayanın tavsiyesiyle almıştım bayağı bi para bayılıp (ponponlu pudrasını ve kalem şeklinde olan göz altı kapatıcısını) Pudradan çok memnun kaldım, uygulaması çok kolay. Güneş kreminin üstüne bir kat uygulayınca ışıl ışıl oluyordu ve o zamanlar yanaklarımda bulunan sivilce lekelerimi belirsizleştiriyordu. Bir süre sonra ponponu eskidi, içindeki pudrayı fırçayla kullandım (vazgeçmedim yani =)) Sonra da ürünü tekrar almak için gittiğimde (1 sene geçmişti sanırım) ürünlerin Türkiye'den kaldırıldığını söylediler.

Ama geçen gün istanbul'da Kadıköy T-shop'ta gördüm Fresh Minerals standını. Hem de %50 indirim, ve 3 al 2 öde kampanyasıyla!! İçime bi kurt düşmedi desem yalan olur, bu ürün niye kaldırıldı, şimdi neden tekrar geldi de bu kadar uygun kampanyayla satılıyor. Biraz daha araştırıp içime sinerse yine bi şans tanıycam bu markaya :KK66: Kampanya çok can alıcı olduğu için de ayrıca paylaşmak istedim.

Ben freshminerals ürünleriyle bu sene tanıştım araştırmalarıma göre daha önce satış noktaları mevcutmuş sonra Türkiye pazarından çekilmişler.Ama şu anda Goldensun Internatıonal firması Freshminerals ile çalışıyor.Araştırdım herhangi bir problem yok tüm ürünler kendilerinde mevcut ben likit fondöten,kalem,rimel,allık,far ve kapatıcını kullanıyorum ayrıca kabuki brush diye bir fırçası var bayıldımm.Cildimde rahatsızlık hissi yaratmıyor hiçbiri.Ben çok memnunum tavsiye ederim.

X