Freely marka gebelik testi bakın 🫥

Lilakahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2022
1.418
858
32
Adetime 3 gün var. Kasık ağrısı göğüs hassasiyeti gibi belirtilerim var.

Evde de freely marka kaset test vardı. Az önce dayanamadım yaptım. Negatif çıktı.

Yumurtlama günlerini de değerlendirmiştik. Nasıl moralim bozuldu 😪😪 erken mi yaptım sizce

Eklentiler

• IMG_3570.jpeg
    IMG_3570.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 75

Evde de freely marka kaset test vardı. Az önce dayanamadım yaptım. Negatif çıktı.

Yumurtlama günlerini de değerlendirmiştik. Nasıl moralim bozuldu 😪😪 erken mi yaptım sizce
Canım bende bugün 11.gün test yaptım sabah ama negatif 😞😞olsa çıkardı yumurtlama gününü değerlendirdik ama

Benimde 3 gün var regl bende dayanamayıp yaptım negatif gördüm belirtilerim göğüs ağrısı çok fazla saç dökülmesi yorgunluk inşallah gebeyizdir canım

Benimde 3 gün var regl bende dayanamayıp yaptım negatif gördüm belirtilerim göğüs ağrısı çok fazla saç dökülmesi yorgunluk inşallah gebeyizdir canım
Valla ne bileyim psikolojik belirtiler mi yaşıyoruz bakalım adet günü belli olacak artık. İnşallah vardır ikimizinde 🥲

X