Fortel gebelik testinin YANILMA PAYI VAR MII??

remainder

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
434
1
Kızlar hepinize selaam;
Adetime 7 gün kala fortel test yaptım ve negatif tek çizgi çıktı.Aslında bu ay çok umutluydum bel ve gögüs ağrımda çok şiddetli olunca pek bı umutla yaptım testi ama sonuç yine aynı.Her zaman ki gibi bi umut sormak istedim acaba 7 gün erken bi zaman mı,sizden fortelle negatifi görüp daha sonra hamile olduğunu öğrenen var mı?
Testin erkekn gebelik testi olması,hassas olması 7 gün kala doğruyu gösteriyordur die düşünüyorum ama belki yanılma payı vardır.Siz ne dersiniz.Başına böle bişey gelen var mı??
Bir kimyasal gebelik yaşadım ondan beridir bebeğim olmuyor çok üzülüyorum.Rabbim vermıyosa mutlaka bir hayır vardır ama ben annelik içgüdümle kendimi üzüntüden alamıyorum.Allah yardımcımız ve destekçimiz olsun.Hepinize selamlar..

arkadasım bence cok erken ne kadar erken gebelik testi de alsan cıkmamış olabilir..
kimyasal gebelik yasamıssın yani bu hamile kalabileceğini gösteriyor yeniden dilerim cok geçmeden muradına kavuşursun..bence günün geçsin sen kan testi yaptır sabret bakalım

Canım inşallah dediğin gibidir.Fotelin üzerinde beklenen adet tarihinden 5-7 gün önce %100 sonuç yazıyor ama çıkmasada bir umut diorum işte.Çok kesin test die yapan arkadaşlardan yardım istiyorum,acaba benim gb negatif çıkıp hamile kalan var mı??
Ben ikinci bebek için uğraşıyorum şuan neredeyse 1 sene olucak,kimsayalın üzerindende 5 ay geçti.Anlamadım nie olmuyor ama ben çok kafama taktım bu konuyu sanırım psikolojik,ilk bebeğime hiç beklemeden hatta korunduğumuzu sanarken hamile kaldığımı öğrenmiştim.Keşke yine öyle olsa beklemek çok zor bişey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…