Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondöten sürünce yüzüm pütür pütür oluyor :(

Bicigi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
162
0
Merhaba kızlar flormar mat fondöten kullanıyorum ama yüzüm pütür pütür oluyor altına nemlendiricide kullanıyorum hele ki güneşte berbat bi hal alıyor ne yapsam bilmiyorum yüzümü pürüzsüz gösterecek bi fondöten önerir misiniz ?

canım benimde aynı oluyor kremle karıştırıp sürüyorum bazen ama genede burun çevremde felan pütürlükler oluyor. daha önce maxfactor un pudralısını kullanıyordum onda bişey olmuyordu olmazsa ondan alacağım bende cildimiz kuru olduğundan dolayı sanırım böyle oluyor. iyisini almak en güzeli sanırım

Benim de öyle pütür pütür oluyor hiç süremiyorum fondoteni.Birde sanki kabuk gibi soyulcakmış gibi geliyor.

Selam canım fondöten değilde makyaj bazı önerebilirim. Ben fondöten kullanmıyorum pudra kullanıyorum ama mayaj bazı sürmediğim zamanlar aynı pullanma olayını ben de yaşıyorum. Kuru ciltlerin ortak belası malesef Sephora'nın jel makyaj bazı çok başarılı; cildi pürüzsüz yapıyor. Sephora'nın en başarılı ürünlerinden. Fiyatı 25 TL sanırım.

Sürekli kullanıyorsan ondan olabilir canım çünkü bende flormar mat kullanıyorum bende hiç olmuyor öyle. :44:

flormar pata krem kullanıyorum bnde de aynı problem var altına nemlediri sürüyorum ama pütür pütür. kışın sorun yok da yazın makyajdan soguyorm

Sürekli kullanıyorsan ondan olabilir canım çünkü bende flormar mat kullanıyorum bende hiç olmuyor öyle. :44:

ben esmerim mesala bunu nasıl ayarlıyorsunuz..yüzüme sürünce boynumun rengi sırıtıyor..numaralarını neye göre alıyorsunuz

Benimde eskiden öyle oluyordu şimdi Rimmel markasının bir fondötenini kullanıyorum ve hiç sorun yok. Fakat kapatıcılığı az eğer kapatıcılık istiyorsanız önermem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…