folik asit - folibol

pelinsee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
837
0
:bbo: arkadaşlar FOLBİOL (FOLİK ASİT)kullanan varsa lütfen bana yazsın 10 gündür kullanıyorum co kötü oldum bu ilaçtan dolayımı bilemiyorum gögüslerim şişti gögüs alında acayip bir agrılar oluşuyor kalpmi desem gögüsmü desem sırtmı desem midemi desem gercekten sanki hepsi birbirine karişmiş bir agrı oluşuyor birde yanma gibi bişe ve cok duygusallaştırdı beni yardımcı olurmusunuz özellikle kullanan arkadaşlar şimdiden teşekkürler

:bbo: arkadaşlar FOLBİOL (FOLİK ASİT)kullanan varsa lütfen bana yazsın 10 gündür kullanıyorum co kötü oldum bu ilaçtan dolayımı bilemiyorum gögüslerim şişti gögüs alında acayip bir agrılar oluşuyor kalpmi desem gögüsmü desem sırtmı desem midemi desem gercekten sanki hepsi birbirine karişmiş bir agrı oluşuyor birde yanma gibi bişe ve cok duygusallaştırdı beni yardımcı olurmusunuz özellikle kullanan arkadaşlar şimdiden teşekkürler

canım ben kullanıyorum ama bende hiçbir yan etki yapmadı hamilelik düşüünüyorsan değerlerini ölçtür çünkü prolaktin felan yükselince gögüzler şişer folik asit vitamin sadece eğer başka ilaç da kullanıyosan onun yan etkilerine bak derim

canım ben kullanıyorum ama bende hiçbir yan etki yapmadı hamilelik düşüünüyorsan değerlerini ölçtür çünkü prolaktin felan yükselince gögüzler şişer folik asit vitamin sadece eğer başka ilaç da kullanıyosan onun yan etkilerine bak derim
canım Öncelıkle cok teŞekkÜ ederım tedavı oldum hamılelık dÜŞÜnÜyorum doktorum baŞlattı bılemıyorum u ılaÇtan dolayımı kendımı hıÇ ıyı hıssetmıyorum ara versem mı acaba

canım bende içiyorum günde 3 atne bende sanki karın şişligi yapıyor gibni ama ben onun yanında 2tanedaha ilaç içtigim için öbürkülerde yapıyor olabilir

canım bende içiyorum günde 3 atne bende sanki karın şişligi yapıyor gibni ama ben onun yanında 2tanedaha ilaç içtigim için öbürkülerde yapıyor olabilir
canım bende iştahda actı canım degerlerime doktok baktıktan sonra verdi bu ilacı ögüslerim atom gibi oldu adetime 5 gün kadar kaldı onunda etkisi vardır belki bilemiyorum dün gece cok kötü fenelaştım agrıyor ama neresi tam olarak agırdıgıı anlayamıyorum söyledigim gibi hepsi bir bütün olmuş sanki böyle bişe yaşamadım hiç ben sadace bu ilaçı iiyorum midem rahatsız ama kunlanmıyorum mide ilacımı birde cocuk düşünüyoruz canım tşk ederim yardımınıza

bence dr ara folibiol deyilde ben folic plus kullanıyorum ben sadece şişkinlik var belkide ilacı degiştirir

valla ben 6 aydır kullanıyorum en ufak bir şikayetim olmadı tabi her ilaç bünyeden bünyeye değişik yan etkiler yapabilir dr danış bence

canım bende 2 aydır kullanıyorum folibolü ama bende bir sorun olmadı günde bir tane alıyorum

bende 1.5 aydır kullanıyorum ilk başlarda sabahları alıyodum baktım biraz iştah açar gibi oldu onun için gece içmeye başladım ama herhangi bi yan etki olmadı

folbiolü ben uzun zaman kullandım herhangi bir yan etkisi olmadı ama bünyeye göre değişiklik gösterir mi bilemiyorum, folik asit vücutta depolanmayan fazlası idrarla atılan bir vtamin onun için bence folbiolden değildir şikayetin ya regl öncesi sıkıntıdır ya da prolaktin vs. yükselmiştir göğüslerin şiştiğine göre...ama gebelik düşünüyorsan folik asit çok önemli ve gerekli canım, bebeğin gelişimi için olmazsa olmazlardan biri...geçmiş olsun.

canım bende kullanıyorum folbiol günde yarım içiyorum iki aydır kullanıyorum her hangi bir yan etkisi yok birde çinko kullanıyorum arkadaşların dediği gibi başka sorun vardır

slm bende uzun zamandan beri kullanıyorum hiç bir yan etkisi olmadı her sabah içiyorum dr.etkili bir ilaç demisti folik asitlerin içinde baska bir sebepten şikayetin olmus olabılır senin hoşçakal....

bende günde 2 tane olarak kullandım onu bendede bi sorun yaratmadı ama kişiden kişiye değişirr tabi dr.una danış bence bi.

Bende gÜnde 1 ad. Gece yatarken alıyorum...doktorum ıŞtah aÇar gece yatarken ıÇ dedı ve hamd olsun bır yan etkısını gÖrmedım cnm...

folbiol un prospektüsünde yazıyor zaten, mide rahatsızlıkları uyku bozuklukları ruh halindeki değişiklikler filan. yan etkileri olabilir. dr unla görüş istersen. ayrıca oldukça da iştah açıcı bir ilaç

evet ya bendede iştrah açıyor gündüz alıyorum hayırlısıyla bu gün dok gidecem akşam almaya çalışacam artık

güzelcim ben hamile kalmadan 3 ay önce folik aside başladım...piyasada bir sürü çeşidi var bana doktorum folicplus önerdi....onu sabah öğle akşam kullandım...bunun yanısıra elevit diye bir vitamin ilacı da önerdi onu da günde bir kez....ayrıca coraspin 100 kullandım günde 1 kez......şimdi 11 haftalık hamileyim ve bunları hala kullanıyorum......bende de mide bulantısı ve halsizlik yaptı...hala da yapıyor ama kullanmayı hiç bırakmadım...bebeğim için ..sen de sakın kullanmayı bırakma.....

bende folik plas kullanıyorum hiç bi etkisi yok ama acayip iştah açıp kilo aldrdı

X