Folidoce Folik Asit Kullananlar

Merhaba.. Ben iki aylık evliyim gebelik düşündüğüm için doktorum folidoce kullanmamı önerdi ve ilk kutu bitmek üzere. Hamile kalmaya yardımcı olur mu bilmiyorum ama bikaç yerde kullanın etkisi oluyor diye yazıyordu. Bende iştah açtı ve sabahları uyanmakta çok zorlanıyorum. Böyle bir etkisi var mı acaba ilacın?

Slm ven 2 gun oldu başlayalı ama cok m8dem bulanıyor 4 haftalık hamilemiyim eklem Ağrısı var bide duzelir mi folidoce kullanıyorum yardimci olun ne olur

Ben nerdeyse 1 yildir folbiol kullaniyorum doktorum israrla birakmamam gerektigini soyluyo.gebe kalamadim baska sebeplerden ama kullanmaya devam ettigim surede kilom cok artti naapicam bilmiyorum

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım biraz geç oldu :) FolikPlus kullaniyorum 6 gündür gaz ve tuvalete çıkamama gibi sorun yaşıyorum henüz bebiş yok ama benim gibi olan var mı merak ettim

Merhaba arkadaşlar.. 25 gündür folidoce kullanıyorum yan etkisini görmedim.. Tavsiye ediyorum..

Bende 2 kutu bitirdim folidoce kullanıyorum doktorum hamile kaldıktan sonrada kullanamami söyledi hiçbir yan etkisini yaşamadım bi sorun yok yani

Arkadaşlar folidoce eskidi artık imom kullanın.hem folik asit var hemde omega 3 balık yağı var hemde bir çok vitamin var.
İlaç zaten hamileler içindir ithal bir ilaçtır tüm avrupada hamilelerde en fazla kullanılan ilaçtir.
Evet doktorlar niye vermiyo çok basit çünkü çoğu bilmiyor.

Ne kadar surede hamile kaldiniz

Bu ilaci hamile planlama icin kullanmaya baslayali 5 gun oldu. 5 gun oncesinden farkli olarak yaptigim tek sey bu ilac. Karnim tas gibi, gaz var, bulanti, sabah kalkamama, kabizlik ve kalp carpintisi var. Aksam acaba ilactan olabilir mi diye dusundum. Bugun doktorumla konusacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…