Folic asit önerileri

Fatmazell74

Austosprensi💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
372
1.101
Kızlar memnun kaldığınız kullandığınız folic asit nedir inofolic kombi iyi ama başka var mıdır bu da var aklında olsun dediğiniz..

Hamile kalmadan önce inofolic kombi kullanıyordum . Hamile kaldığımda doktorum folik asit in değişmesi gerektiğini , inofolic kombinin hamile kalmadan önce kullanıldığını hamilelikte farklı bir folik asit kullanılması gerektiğini söyledi ve . Folidoce diye bir folik asit verdi . Yani siz hamilelik öncesi mi yoksa hamileyken mi kullancaksiniz buna göre değişir .

Folidoce kullanabilirsin canım gayet iyi bı ilaç. Ben hamilelikten önce kullanmaya başladım yardımcı olsun diye iki aya filan da hamile kaldım çok şükür sonrasında da devam ettim aynısına

Bu ilaç tam olarak ne icin di bilgilendirirmisiniz rica etsem

Kızlar memnun kaldığınız kullandığınız folic asit nedir inofolic kombi iyi ama başka var mıdır bu da var aklında olsun dediğiniz..
Ben folic-1 kullanıyordum. Kendim araştırdım aldım. Günlük alınması gereken folat miktarı 400 mikrogram. Doktorların verdiği folbiol 5000 mikrogram. Yaklaşık 10 katı fazlası. Hamilelik öncesi 3 ay içtim. Bebek yok henüz bıraktım. Fazlası otizme sebep oluyor diye. Hamile kaldığımda da inşallah kan tahlili yaptırıp düşük ise kullancam. Siz de mutlaka tahlil isteyin doktorunuzdan düşük değilse kullanmayın derim ben.

İmom omega kullanıyorum teşekkürler bilgi için

folik asiti metilfolat formda kullanmak gerek doğrudan folik asit olarak alınırsa bu otizm riski varmış. Aklınızda bulunsun kullanırken içeriğine bakın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…