Makyaj Ürünleri Flormarla ilgili sorularım var yardımcı olur musunuz ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

_Semiramis_

кєη∂iмi çσ&#1082
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
6.848
1
mrb bayanlar flormarı baya araştırdım nerdeyse kullanıpta memnun olmayan yok denecek kadar az.. sitesine üye oldum alacağım şeyler var fakat kargo parası nekadar kaç gün içinde teslim edilir vs bunların hiçbirini sitede göremedim bide mat ve kalıcı rujundan alıcam cok memnun kaldıgınız rujlarınıda yazarsanız seviiniirimm

flormarla ilgili benim tek sıkıntım, devamını getirmemeleri. bir serinin, bir numaranın devamı gelmiyor. 1 sene boyunca bayıla bayıla kullandığım ruju, elime aldım gittim arıyorum her yerde, en sonunda flormar standı buldum, bayana sordum, daha elimde görür görmez artık üretilmiyor dedi. kaç rujum böyle oldu. bu yüzden almak istemiyorum artık

bu arada sizin sıkıntınızla alakası yok yazdıklarımı ama içimi dökmek istedim

bu aralar misspera sitesinde de var flormar canım, 2 günde eline geçiyor ,fiyatları kıyasla ,aynıysa ya da daha uygunsa ordan al derim.

anladım canım haklısın aslında bende devamlı kulanmak isterim bişeyi ama bazı ürünlerini denemek ıstıyorum

bu aralar misspera sitesinde de var flormar canım, 2 günde eline geçiyor ,fiyatları kıyasla ,aynıysa ya da daha uygunsa ordan al derim.
bu site süper cok tşkler tatlım fiyatlar hemen hemen aynı şimdide hangi ürününden alsam karar veremedm long wearing mi supermatte mi supershine mi :26:

bu site süper cok tşkler tatlım fiyatlar hemen hemen aynı şimdide hangi ürününden alsam karar veremedm long wearing mi supermatte mi supershine mi :26:

bu site hem hızlı hem güvenilir canım. parfümlerimi burdan alıyorum ben genelde,müthiş indirimler oluyor. kalıcı olsun istiyorsan long wearing serisinden al canım.

bu site hem hızlı hem güvenilir canım. parfümlerimi burdan alıyorum ben genelde,müthiş indirimler oluyor. kalıcı olsun istiyorsan long wearing serisinden al canım.
ilgilendıgın için tekrar teşekkürler cnm evet o seriden alıcam

ben flormarın birsürü ürününü kullanıyorum hepsinden de çok memnunum canım long weaqring ruj bebek pembesini,selection ruj kırmızısını,ultra black göz kalemi,artliner,46 numarqa terracotta allığı,pretty allığı pembe olan,kocaman devasa boydaki bronzer powderını,terracotta pudra 20 numarasını kullanıyorum hepsinden de çok memnunum ha birde ojelerini kullanıyorum tabisi
ama rimelinden ve eyelinerpeninden hiç memnun kalmadın söyliyeyim

aynen canım rimellerinden coğu kişi memnun değil zaten..ben kaş kalemini aldım çok doğal duruyor malum saclarım siyah kaşlarım açık renk kalıyodu şimdi kara kaşlı kara saçlı hatun oldum

flormar'dan pek ürünüm olmamasına rağmen ben de rimelinden memnunum, maxxl diye geçiyor. tek tek ayırıyor kirpiklerimi, oldukça iyi bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…