Göz Makyajı Flormar Ultra Black

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende yarın alıyorum çarşıya çıkarsam sositososito

:roflol: kaç ay önce mesaj yazmışım alıcam diye,ama geçen hafta aldım :KK1:
Henüz kullanmadım ama alırken elime sürmüştüm denemek için,o gün eve geldim kaç kez elimi yıkadım bana mısın demedi kaydirigubbakcemile3
5 tl'ye aldım bu arada. a.s

gerçeken çok güzel bir ürün evet biraz aktıgı dogru ama diger göz kalemlerine oranla çok daha güzel tavsiye edeerim opuyorumnanaktan

ben de alacağım bundan ama nasip olmadı daha :) çok övülmüş, çok kalemim var ama alayım dursun 5 tl ymiş zaten.

bnde bugun aldım 5 saattr gozmde fzla aktgnı solyemem gzl bı kaleme benzıor

ben aldım....siyah ,geri,yeşil ...ama normal kalem sonuçta akıyoda ,dağılıyoda:KK35:
alix-avien alın siyah ...muhteşem ! ben böyle kalem kullanmadım bu güne kadar akmıyor ve sürme gibi kap kara !:KK24:

:) Gözüm çok sulanır benim, terler. Ama bu kalemi böyle sürüyorum akmıyor yahu :)

bende dün aldım bu kalemi, deneme için sürdüm bu sabah 1-2 saatte aktı bile, eridi hemen, çok yumuşak bi kalem, ben memnun kaldığımı söyleyemicem, ama elime bi bu kalemi, birde diğer kalemleri sürdüm (chanelde bunun içinde) sonra ıslak mendille çıkarırken, diğerleri bir silmede çıktı ama bu ultra black olan kalem daha zor çıktı bunuda söylemek istiyorum ama gözümün üstüne sürdüğümde 1-2 saat sonra bulaşma yaptı akma yaptı, gözaltlarımada aynı şekilde bulaşma yaptı eriyor, aktığını bulaştıgını belirtmek istedim, akmayan bulaşmayan bi kalem arıyorum,flormarıda aldım artık arada bi kullanırım ama pişman oldum.

Son düzenleme:
:roflol: kaç ay önce mesaj yazmışım alıcam diye,ama geçen hafta aldım :KK1:
Henüz kullanmadım ama alırken elime sürmüştüm denemek için,o gün eve geldim kaç kez elimi yıkadım bana mısın demedi kaydirigubbakcemile3
5 tl'ye aldım bu arada. a.s

şaka gibi ya 1 yıl geçmiş aradan ama ben daha 1-2 gündür doğru düzgün kullanabildim :KK53: :KK53:
ve felaket akıyor :83: :KK20:

hmmm yorumların çoğu olumlu. ben de denemeliyim o halde. teşekkürler kızlar :KK34:

ben de siyah göz kalemi olarak bunu kullanıyorum ve memnunum. kolay sürülüyor ve en önemlisi bulaşmıyor akmıyor

X