Göz Makyajı Flormar Ultra Black

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.310
3
Arkadaşlar bu ürünü kullanıp memnun olan var mı?
Sürünce hemen kuruyormuş bulaşmıyormuş, bugün gördüm henüz, 5 TL dedi, yorumlarınızı bekliyorum...

bir de arkası fırçalı olanlarından far bunun ama bulamadım henüz

kuruduğuna göre ıslak bişi o zaman ölemi?

ben kullandım cnm , normal göz kalemi gibi ama sürülünce gerçekten donuyor

ben bir sitede okudum
hatta makyajı adım adım ızledım nerdeydı acep
süperdı
hem ucuz hemde smokey makyajı ıcın cok uygun
sonra gıttım aldım güzel :lepi:

al al ben birde kizkardesim sirine icin alacagim =) hollandada yok malum

göz içine sürülebiliyor mu, alt kısma? sürünce hemen donuyor dendi de merak ettim acaba daha sıvı/kaygan bir şey mi diye...bi de göz üstüne sürüp sünger ya da fırça ile dağıtabilir miyiz öyle bir yapısı mı var yoksa hemen donduğu için likit eyeliner gibi yani kalıp gibi mi duruyor?

Son düzenleme:
çok güzel yaaa süper bende aldım çokkkkkkkkk güzel kaydirigubbakcemile2
5 tl fiyatı ama değer bence o paraya yerimseniben

ben gözümün içine sürmeyi tercih ediyorum.çok kalem denedim hepsi aktı.flormar ın eyeliner pen olanlarını denemiştim bu ultra black olan flormarın diye goz kalemleri gibi mi?bide göz içine sürülünce uzun süre dayanıklı mı?

ben gözümün içine sürmeyi tercih ediyorum.çok kalem denedim hepsi aktı.flormar ın eyeliner pen olanlarını denemiştim bu ultra black olan flormarın diye goz kalemleri gibi mi?bide göz içine sürülünce uzun süre dayanıklı mı?

bende göz içine çekiyorum kalemi :)
evet bu çok dayanıklı yani akmıyor gözde kalıcı bide sürdüğün zaman kuruyo tabi buda akmaması için çok güzel bir özellik :)

ben 3 gündür felan kullanıyorum çok memnunum düşünmnüyorum gözümde kalem kaldımı acaba kaydirigubbakcemile3

bende göz içine çekiyorum kalemi :)
evet bu çok dayanıklı yani akmıyor gözde kalıcı bide sürdüğün zaman kuruyo tabi buda akmaması için çok güzel bir özellik :)

ben 3 gündür felan kullanıyorum çok memnunum düşünmnüyorum gözümde kalem kaldımı acaba kaydirigubbakcemile3

aa iyiymiş o zaman ben içine sürünce hemen uçuyor da akannehir

ben hemen aldım bu kalemi yorumlar olumlu olunca :) 3 tl ye aldım gayet güzel yaa sürdüm akmadı henuz bayaa kalıcı cidden.bi ara yanlışlıkla taşırdım zor çıktı :KK70::KK70: dedim acaba gozumden nasıl çıkcak bu.sanırım bundan sonra bununla devam edeceğim göz makyajıma :)

Son düzenleme:
X