Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Flormar Pudraları tek kelimeyle İĞRENÇ!

Yıllardır kullanırım çok da severim, başka hiçbir markayı da kullanmam pudrada..

bu konuyu gördüğüm iyi oldu. flormar kullanıyorum bende. cildim karma ama burun kenarım dudaklarımın kenrı alnım hep pul pul oluyor sanki hiç nemlendirici sürmemişim gibi. flormar stick fondodetinini aldım memnun kaldım. ben loreal kullanıyordum birde maybelline. ama ekonomi yapmak için flormar kullanmaya başladım.

ayyy şimdi anladım seni ben :)
kabak lifi al bitane bununla sabah akşam cildine uygun sabun, temizleme jeli herneyse ( ben sebamed in akneli cilt sabununu kullanıyorum) köpürtüp lifle peelingle sonra üstüne bepanthen krem yağsız olan missler gibi olcaksın gör bak soyulma fln azalcak bitcek :)
bepanteh i kesin al ama derdine çare olucak. 4tl bişe zaten
makyaj malzemeni kullanmadan önce de muhakkak sür ben bi tüp bitirdim çokta memnunum misler gibi kokuyor bide :)

Canım önerin çok mantıklı ama şu anda yanağımda çok kırmızı bi yara var ve onu geçirmeye çalışıyorum. O yüzden peeling yapmak istemiyorum kazayla falan azıcık bile olsa oraya gelirse çok fena kanıycak gibi çünkü. Onun yerine şöyle yapıyorum, fondöten kullanmıyorum bu aralar. Kapatıcı işimi görüyor zaten sadece. Yüzümü de soymuyor. Bu arada Hametanla Bephanten cildime en iyi gelen 2 kremdir. Sivilce yara iz ne varsa onları sürerim. Ylnız evde Bephanten kalmamış şu anda Hametan kullanıyorum. Hem şu yarayı da korumuş olur diye düşündüm. O yüzden nemlendirici olarak makyaj altına hametan kullanıyorum. Pürüzsüz yapıyor ya nemlendiricimden daha güzel valla :KK70:

bu konuyu gördüğüm iyi oldu. flormar kullanıyorum bende. cildim karma ama burun kenarım dudaklarımın kenrı alnım hep pul pul oluyor sanki hiç nemlendirici sürmemişim gibi. flormar stick fondodetinini aldım memnun kaldım. ben loreal kullanıyordum birde maybelline. ama ekonomi yapmak için flormar kullanmaya başladım.

Sen bilirsin canm zaten herkesin cildi farklı dimi:)

kişisel olarak düşünmek lazım ben çok memlunum çok dogal güzel duruyo iyikide almışım diyorum

hiç kullanmadım açıkçası. her ucuz ürün dandik ürün değil arkadaşlar ben bunu acı tecrübelerle öğrendim En Büyük KK
lancome'dan 70 küsüre aldığım pudra yüzümde hiç bi işe yaramadı. hatta kuruttu. allık bile süremedim üstüne. :KK53:
bende maybelline manyaklığı var onun pudrasını kullanıorum. fiyatını inanın hatırlamıyorum ama 20lirayı geçmez.maybelline affinitone 21 numara. yüzüm cillop gibi oluyor :KK53:
birde ben uzak doğu makyajını çok severim ve genelde yaparım :KK69:
golden rose (6 liramıydı neydi) sılky touch compact powder 02 numarasıda bu makyajda işimi görüyor.:KK47:
yani kişinin cildinden cildine etki ve tepkiler değişiyor. :KK51:

FLORMAR ın pudrasını bilmiyorum ama flormar sheer fondotenin kapatıcılığı az..Tüpten sıktığığınızda içinden önce yağ gibi bir sıvı geliyor.içindeki maddeler birbirine karışmamış,ayrılıyor...

Bugüne kadar kullanmadığım marka ya da ürün kalmadı ve en sıkıntı çektiğim şey pudraydı. Ben flormarın terracota 20 numaralı pudrasının bir buluş niteliğinde olduğunu düşünüyorum, yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve fondöten kullanmama gerek kalmıyor kapatılığından dolayı.Aynı zamanda cildime ışıklı bir görünüm veriyor.Diğer pudralarda hep soyulma, kuruma durumuyla karşılaşmıştım nemlendirici sürmeme rağmen.Bunda aksine yumuşacık oluyor cildim.

Rimmel London Stay Matte tavsiye ederim 15 lira gibi bir fiyatı var ve çok güzel. Ama bana kalırsa Flormar Golden Rose'dan iyi bir marka. Bronzlaştırıcı pudrasını kullanıyorum çok memnunum.

X