Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Flormar,pastel,golden rose pudralardan hangisi daha iyi?

mermaid5

Atatürk'ün kızı ☪
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
622
2
kızlar flormarın iyi oldugu soyleniyor ama fikirlerinzi almak istyorum:) kullananlar,sizce hangisi?

canım ben 1,5 yıldır golden rose pudra kullanıyorum memnunum ....
diğerlerini kullanmadım ama

ben ikisini de kullandım açıkcası ikisinide tavsiye etmem.
Flormar evet iyi kapatıyor ama yüze sürülünce sanki tüm yüzümdeki gözenekler tıkanmış gibi hissediyorum hiç nefes almıyor beni rahatsz etti açıkcası

pudra alıcaksan max factor creme puffı öneririm bu aralar %30 indirim var

pastelin fontodetenini kullanıyorum hoşuma gidiyor yalnız kadın bana bi ton koyu vermiş bronz duruyor yinede yapısı güzel yumuşak

en son make up aldım 40 lira civarı indirim vardı hoşuma gidiyor daha öncede indirimde ınnova almıştım mozaik pudra oda 30 civarıydı oda güzeldi bunları tavsiye edebilirim çok önceleri flormar pudra kullanmıştım oda iyiydi.

Flormardan nefret ediyorum çok yapay geliyor bana toz toz çok bariz belli.
Ama, Golden Rose den memnunum ciltle bütünleşiyor onu kullanıyorum

flormar gerçekten çok kötü bi ara kullanmıştım. Bildiğin suratında maske varmış gibi bütün gözeneklerin tıkanıyor kokusu da çok kötü. Golden rose de memnun kalan var ama ben beğenmiyorum o da doğal durmuyor.Birde sürdükçe kırmızılaşıyor rengi.Pastel denemedim ama söylediklerin içinde en iyi marka o. Alabilirsen lancome öneririm o kadar para veremem diyorsan da max faktor de her zaman indirim oluyor onu alabilirsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…