Dudak Makyajı Flormar Lip Gloss

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Kumralada_01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
174
0
Kızlar flormar lip gloss aldım dolgunlaştırdığını söyledi satıcı, sürdüğünde mi dolgun gözüküo yoksa dudağı dolgunlaştırıo mu bilen var mı?

benim fikrim avondan biliyorum dolgunlastırıcı ruj var sürdüğünde dudaklarında karıncalanma oluyor sürerken ve bir kaç dakika içinde gelişen bir durum bu.

Teşekkürler yorumun için, sitesinden araştırdım içinde vitaminler fln varmış acaba uzun vadede de bişiler sağlayabilir mi?

flormarın hangi lipglossu ki o?ben de aldım bi tane altın rengi kapağı var true color glossy splash yazıyo.ben alırken sormuştum dudakları dolgunlaştırır mı diye aslında dolgunlaşmasını istemiyorum bakalım ne dicek dedim kadın da hayır flormarın dolgunlaştırıcı etkisi yok glosslarında dedi.sürünce de baktım dolgun da göstermiyo ama diğer fırçalıları bilmiyorum tabi.15 numarası şeker pembesi yine söyliyim de nolur nolmaz

her sitede yazılana inanma sen ona bakarsan sitesinde bilmem ne rimelinin sürünce nasıl durduğunu göstermişler ama kadın takma kirpikli yani.üstte de söylendiği gibi sürdükten 30 saniye sonra falan dudaklarında karıncalanma veya yanma olmuyorsa o gloss dolgunlaştırmaz.ama dolgun gösteriyormu bilmem.şöyle farkları var dolgunlaştırabilen gloss silinince de dolgun durur dudakların ama sadece dolgun görünüm veren glossu silersen eski dudaklarını görürsün yine.sana tavsiyem avondan al,bide golden rose da var diye duydum

Öyle yanma fln olmuo sürünce ve de sildiktan sonra bi süre dolgun kalıo ama snra eski haline gelio belkide uzun zamandır kullanmadığım içindir.

sormazmıyım hiç.geç oldu cevabım kusura bakma.2 yere sordum biri watsons diğeri tekin acar kozmetik.watsonsdaki dolgunlaştırıcı etkisi yok ama dolgun gösterir dedi.tekin acardaki ben de kullanıyorum bundan dolgun gösteriyor.dudaklardan çıkınca hala daha dolgun duruyo dedi.ama işte kalıcı dolgunluk vermiyo anlık veriyo dolgunluğu öyle anladım ben

Canım bende flormar'ın bahsettiğin glosslarının hem pembesi hem kırmızısı var. Sürünce biraz dolgun gösteriyor ama kalıcı bir dolgunlaştırıcı etkisi yok. Sürünce dolgun göstermesinin nedeni de sonuçta lip gloss olması. Yani bence tüm parlatıcı lip glosslar yağlı olduğu için ışığı yansıtır parlak ve dolgun gösterir zaten.

X