Göz Makyajı flormar eyeliner pen kullanan var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mrlm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
283
153
$DSCN9287.jpg mrb kızlar ben flormarın eyelıner pen adlı likitini aldım ama pişman oldum :KK5: daha gözüme tam cizgi cekemeden kuruyor dahada gelmıyor acaba sizinkilerde öle mi ? kurumaması ıcın ne yapabılırım :76:

geçen yıl aldım ama aldığımada bin pişmanımmmm ya berbat bişi resmen keçeli kalem hani ilkoluklda çocukların kullandıkları bile daha iyidir hiç kullanmıyorum öyleee duruyor kenarda kimse almasın iğrenç bişi:KK47:
ama yine flormarın artliner ı var o süper işte muhteşem ondan da aşırı memnunum bi ortasını bulamadım şu flormar markasında:KK9:

demek ki sorun bende degılmış :KK1: evet ya verıdıgım paraya yazık bnde daha rahat sürülür dıye aldım ama catherıne arleyın bıle daha güzel ondan :KK1: dedugun dıger eyelınera bakıcam umarım o ıyıdır :KK14:

benim kullandığım bu işte fırçasından çok memnunum sürümü çok rahat yani tek sseferde sürebiliyorum ve simsiyah yani :KK16:

kesinlikle mat duruyo.ben likit olanlardan kullanırım sürekli.dediğin gibi bu tıpkı bi keçeli kalem paramıza yazık :KK1: bi de çok kısa sürede kuruyor.tek avantajı yeni başlayanlar için kolay sürülüyor olması.

resim için tsk cnm haklısın jeux cok cabuk kuruyo hatta bn bı gozume cekıyorum dıger goze gecınce kuruyor o kadar berbat :KK1: bide kuyruk yapmayı ögrensem :KK5:

tatlım bak önce bi kuyruğun dış hatlarını ciz sonra içini doldur ben öyle öyle öğrendim :KK61:

tsk cnm bide öle deniyim :KK34:

kalem şeklinde olan eyeliner dan 2 farklı markadan almıştım..
her ikisinide test ettikten sonra, kullanışsızlığının bu formdan kaynaklandığına kanaat getirdim..
10 yıldır fırçalı likit eyeliner kullanıyorum.. ohh miss gibi.. tek seferde de süper sürülüyor yaniii..
fırçalılardan denemeni tavsiye ederim:KK34:

Son düzenleme:
önereceğin bi marka var mı cnm ama simsiyah ıstıyorum :21:

canım ben gayet memnunum 3. yü bitireceğim yakında.. aslnda cabuk kuruması iyi birşey en azndn gözüne bulaşmıyor onu için tek hamlede çekmek gerekiyor... biraz mat o konuda haklısınız kızlar... birde sürmeye kıyamadığım arada kullandğım shiseido fine liner pen^im var.. eğer bütçen kısıtlı değilse tavsiye ederim hatta tek geçerm cnm:KK61:

$101719af372a615eaa3e75381ca684e4a8e5c849934d6285a627e6e0df235af6[1].jpg kızlar bunu bi deneyin yine flormardan bunu kullanıyorum ben dipliner bu da sürümü çok kolay parlak ve hemen kurumuyor cidden çok da rahat :KK66:

kızlar araplarin kulandigi surme daha iyi bazen arapistanda geliyor bana

gerçi kişisel beğeni meselesi ama ben de onları sevemedim gitti aşırı geliyor o sürme de bana. Hediye getirmişlerdi bana da bi kez kullanamadım sevmedim yani olduğu gibi attım kenara

Beğenilmemiş genellikle ama.... :KK36: bugün aldım ben şu an gözümde
çooook beğendim. Tam aradığım şeymiş valla
Likit eyeliner hiç çekemiyorum , normal kalemdede çok zorlanırım
Bu benim gibi acemi biri için gerçekten kullanışlı. :KK76:

demek bi tek bana kuru gelmemiş
ben de diyorum acaba hava mı aldı da kurudu onu verdiler bana
o derece kuru yani, nasıl keçeli kalemlerimiz kurur, yazamayız atarız
aynen öyle aldığın gün at çöpe

Ay kızlar hiç sormayn ya bendew flormarın bütün ürünlerini beğenirdim ama bugün aldım. Eve geldim bi gözüme sürdüm,diğer gözüme sürücem yok sürülmüyo... Kupkuru oldu benimkide.... Yarın gidip iade edicem yerine başka bişey alırım artık...

Beğenilmemiş genellikle ama.... :KK36: bugün aldım ben şu an gözümde
çooook beğendim. Tam aradığım şeymiş valla
Likit eyeliner hiç çekemiyorum , normal kalemdede çok zorlanırım
Bu benim gibi acemi biri için gerçekten kullanışlı. :KK76:

ilk aldığımda çok beğenmiştim burdan övmüştüm ama yok yani foss :KK47:

iki kullanımda kurudu :KK47:

X