Flep yontemi kizlik zari dikimi yaptirdim. Sorusu olanlar buraya

kızlar bende 1 bucuk ay önce oldum. sakın korkmayın. yarım saatte işiniz bitiyor sakın bukadar stres yapmayın . sadece flep olduktan sonra dikkat edin yeter

teşekkürlerr sana da geçmiş olsun inş güzel sonuc alırsın veya almıssındır
Cok tesekkurler canim.

Ben ameliyatdan 6 ay sonra evlendim. Ameliyat sonrasi ilk iliski cok zor oldu. Agri da coktu. Kanama iliski zamani degil de, iliskiden sonra basladi. Yani o sirada agridan baska bi sey hiss etmedim ve kanama olmamasi beni uzdu. Daha sonraki saatlerde kanama basladi

O kişiyle ilgili olmadığınız gerçekten o kadar belli ki!!!!!! İnsanların umutlarıyla oynamayın üyeliğinizin ilk günü direkt böyle bir mesaj yayınlıyorsunuz haliyle hangi doktor olduğunu merak edip soracağız!!! Ki bu doktorun öncesinde de bu tür reklamları söz konusu olduğu için pek şaşırmadık sırf bu yüzden bu doktoru asla tercih etmeyeceğim ve umuyorum ki bir çok arkadaşımız da tercih etmeyecektir!!! Şunu da doktorunuza lütfen iletin '' böyle ucuz numaralarla ancak kendini kandırır''
Arkadaşlar turgay bey kızımdan beri doktorumdur 21 senedir çok saygıdeger ve işinin ehlidir gerçekten lütfen en azından mesleğe saygılı olalım bu konuşma hallerini ne turgay bey ne sizler haketmiyosunuz ..sevgiler

Cok tesekkurler canim.

Ben ameliyatdan 6 ay sonra evlendim. Ameliyat sonrasi ilk iliski cok zor oldu. Agri da coktu. Kanama iliski zamani degil de, iliskiden sonra basladi. Yani o sirada agridan baska bi sey hiss etmedim ve kanama olmamasi beni uzdu. Daha sonraki saatlerde kanama basladi
Esin bisey dedi mi canim denediyse sıkıntı yok da..

Mrblar bende öyle bi hata yaptım şuan ilişkim var ve nişanlanacam nasıl yapcagımı bilmiyorum beynimi kemiriyo düşüncelerm korkum var ya kanama olmazsa diye.kalıcı mı iyi geçici mi diye yardımcı olabilirmisiniz

X