Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

bütün gününü kk de geçiren fındıkkurduyumben patrona :yakalanmamak için yeni yöntemler geliştirmiş:roflol:
72720989yz0zo3.jpg

sabahtan beri içim sıkılıyor boğulacak gibi oluyorum diyen gülsemm in neden böyle olduğu anlaşıldı
howaprotakeapicture2qz1.jpg

sağol ablacım...a.s.
üstteki 3 taneyi görüyorum ama benimkini göremiyorum...
anlamadım bende...

olsun bende anlatırım deniz yada göl gibi bir suyun içindesin sadece saçlarının üst bölümü suyun üstünde elindeki fotoğraf makinasını ellerini yukarı kaldırmış şekilde tutuyorsun
kısacası suyun içindeyken fotoğraf çekmeye çalışıyorsun

olsun bende anlatırım deniz yada göl gibi bir suyun içindesin sadece saçlarının üst bölümü suyun üstünde elindeki fotoğraf makinasını ellerini yukarı kaldırmış şekilde tutuyorsun
kısacası suyun içindeyken fotoğraf çekmeye çalışıyorsun

sırnaşık şeysırnaşık şey
tam benlikmiş canım yaaa...
ancak ben yaparım öyle ters bişeyi...
teşekkür ederim...
gülümseyebildim biraz...

:roflol::roflol:
gonca gülle eşi yeni imajlarını bulmuşlar:roflol::roflol:
20040522110852480504586qw6.jpg
:roflol::roflol:sağol ya.........eşimle bende düşünüyorduk zaten imaj değiştirmeyi:roflol:fikir verdin bize:roflol:
Ayrıca isteğimi dikkate aldığın için,teşekkür ederim...........a.s.

KRONİCKE milli piyangodan büyük ikramiye çıkmış kronick parayı alınca ilk iş evinde değişiklikler yapmış misafirliğe gelenleri zorla tuvalete sokuyormuş:roflol:
9887oj7.jpg

altın kaplama klozeti çok beğenen misafirler en çok tuvalet kağıdına bayılıyormuş
post2711200515112wnsq3.jpg

KRONİCKin oğluşunun oyuncaklarıda değişmiş:roflol:
103pics72820su1.jpg

işe rahat gidebilmek için bu altın kaplama hammeri yaptırmış
69220653js2yr4.jpg

gördüğünüz gibi şekerler kroyum emme para bendeesengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

kk hanımlarını çekiştiren barçmanın eşi sonunda çareyi bulmuş laelaelaelaelae :roflol: :roflol:

rd1376.JPG

(umarım darılmazsın ablacım :1hug:a.s.)

son aldığım habere göre EZBUZ en obur yarışmasında birinci gelmiş kendisini tebrik ederim:sm_cool::sm_cool:
102947dg8.jpg

eylül eşiyle birlikte yeni nickine uyum sağlamaya çalışıyormuş( RENKSİZ BUKALEMUN)
2007052811803832516borbkz5.jpg

son aldığım habere göre EZBUZ en obur yarışmasında birinci gelmiş kendisini tebrik ederim:sm_cool::sm_cool:
102947dg8.jpg

dikkat ette ablacım arda senide yemiyimjeyyar:roflol::roflol::roflol:
hem ben onda çok zayıfım:dilcikar::dilcikar:

X