Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

dishenin son hali
gören varmı
a.s

3342.jpg

Dağçiçeğim kk ya girmekten kocasını nasıl ihmal ettiğinin fotoğrafı

post126113710482104er.jpg
[/IMG]

20070612411332118163753nq6.jpg

Yeşilim eşinin kro olduğunu biliyordum ama bu kadar romantik olduğunu bilmiyordum doğrusu .

Berşule göbeğine dövmemi yaptırmış mış mış

images

Az kaldı yaptıracağım ablacım..Bu kız çok depüşük:))Bütün gün pc başında KK dayım ama bi de bana sor..Vuruyor,tepiyor,oynuyor..

Dur sen ben bi dövme yaptırayım da aklı başına gelsin depüşüğün..

Hatta KK Beebeği yazdırayım:))))

Hepiniz harikasınız ya der ve kaçarım..Ama içim gidiyor şurda böyle iki foto döktürmemeye:KK43:

Beni bilenler biliyor..Hatırlayın benim köşemi..İlk orda başlatmıştık bu fotolu geyik sohbetini..Heyyy gidi günler heyyyyy..

lereenim abla
,yeşim abla hatırladınız değil mi?
Hepinizi seviyorum,içimden geldi valla silmeyecem işte bu mesajı..Silmeye kalkanı deşerimjeyyar

Hepiniz harikasınız ya der ve kaçarım..Ama içim gidiyor şurda böyle iki foto döktürmemeye:KK43:

Beni bilenler biliyor..Hatırlayın benim köşemi..İlk orda başlatmıştık bu fotolu geyik sohbetini..Heyyy gidi günler heyyyyy..

lereenim abla
Hepinizi seviyorum,içimden geldi valla silmeyecem işte bu mesajı..Silmeye kalkanı deşerimjeyyar

Tatlı hamişimiz bilmezmiyiz hiç unuturmuyuz :))Hey gidi günler heyyyyyyyy

Yarın Özgürcede sıra .Onunda haberleri geliyor .Şimdilik hepinize iyi geceler .Hoşgörünüzden dolayı size öpücükler

Yarın Özgürcede sıra .Onunda haberleri geliyor .Şimdilik hepinize iyi geceler .Hoşgörünüzden dolayı size öpücükler

:)) Ben lerenimle senin için biraz araştırdım ama, sizler kadar yaratıcı değilim malesef. İlginç şeyler bulamadım ,bulsaydım görürdünüz siz :smiley-cool:

Ara özgürcüm bulursun mutlaka :))) Yeşilim hoşgörü olmasa burada işimiz ne değilmi .

hahahahaha beni yakalayamamışlarr oysaki benn deniz kenarında üstsüzz poz vermiştimm
ne biçimm magazincisiniz sizzzz

lereenim abla

ben hiç hatırlamıyorum o zamanlar küçücük bir kız çocuğuydum:roflol::roflol:

X