Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ne çok özlemişimm buraları..özelliklee geyik bölümünü nede olsa benim anavatanımdı buralar..kaç yıl oldu :KK43: uğramayalı.. ehh hadii bakalım bismillah diorumm yeniden
:KK53::KK37::KK53:

Günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrr flaşınnn flaşşşşşş hatunlarıııı :KK3::KK3: :KK16::KK16:

pişşşşşşşşşt nabersin kuzuuu :KK33::KK33::KK33:

topiğin acar muhabirleri başta barçman olmak üzere sizlere sesleniyorum 2012 yılı gireli sizin o birbirinden güzel flaş haberlerinize hasret kaldık haberiniz ola ....:KK20:
lütfen lütfeeennnnnnnnnnnnnn eski formunuza geri dönün acar muhabir hanımlar olmuyo büle yawwwwwwwww:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben deldim hihihihihihi:KK53::KK53::KK53::KK53:

ne çok özlemişimm buraları..özelliklee geyik bölümünü nede olsa benim anavatanımdı buralar..kaç yıl oldu :KK43: uğramayalı.. ehh hadii bakalım bismillah diorumm yeniden
:KK53::KK37::KK53:

yahu sen nerelerdesin bi gittin pir gittin canım yaa :KK51::KK51::KK51::KK51:

huhuhu nabersiniz bakemm ..ula handan özledim seni hayırsız .. begüm döndümü döndüyse hafta arası bana kaç yawww edirneye gidiyorum diye :KK9::KK9::KK9:

huhuhu nabersiniz bakemm ..ula handan özledim seni hayırsız .. begüm döndümü döndüyse hafta arası bana kaç yawww edirneye gidiyorum diye :KK9::KK9::KK9:

Günaydınnnnnn şekerrrrr :KK3: begüş döndü ya sorma anacım dişle uğraşıyom sorma ne işler açtı başıma :KK53::KK53: tabiiii hemen geliyom gittin uzaklara edirne diye sana gelirimmm hemen :KK52::KK52: oradan avrupaya açılırım atıkkkkkk :KK53::KK53:

Günaydınnnnnn şekerrrrr :KK3: begüş döndü ya sorma anacım dişle uğraşıyom sorma ne işler açtı başıma :KK53::KK53: tabiiii hemen geliyom gittin uzaklara edirne diye sana gelirimmm hemen :KK52::KK52: oradan avrupaya açılırım atıkkkkkk :KK53::KK53:

bak ya senin şu işlerinden fenalık geldii... yok be ya o kadar uzak değilim.. avrupaya beraber açılak canoo ..öyle tek başına gitmek yok hıhhhhhhhh:21::21::21::21:

bak ya senin şu işlerinden fenalık geldii... yok be ya o kadar uzak değilim.. avrupaya beraber açılak canoo ..öyle tek başına gitmek yok hıhhhhhhhh:21::21::21::21:

Sorma banada geldi soldan soldan hemde :KK53::KK53: sorun var dişlerde implant takılacakmış çekim yapılacak bide 2 tane hemde :KK52::KK52: dolgu olmuştu olmadı oda enfeksiyon oluştu :KK30: Giderken kapını çalar senide alırım giderizz artıkkk avrupalara :KK60: :KK54:

X