Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

İiyi gecelerrrrr lokumlarım :KK3: salı günü ankaraya gidiyorum kısmetse çiceğimle buluşcaz dedikodu etcezz :KK61: kulaklarınızı çınlatcaz inşallah

$gunaydin134.jpg

Özledim ve geldim. Hepinizi öptüm.:KK16::KK54::KK71::KK70:

Eki Görüntüle 229660

Özledim ve geldim. Hepinizi öptüm.:KK16::KK54::KK71::KK70:

Betüşüm bende senihergün burada görmeğe alıştım uğramayınca yokluğun fazlasıyla hissediliyor kendini böyle özletme anacığım

Günaydınnn şekerlerim benmm :KK19: yarın sabah gidiyorum ankaraya yokum özleyin beni anacımmm :KK53: çiceğimlen görüşcezzzz :KK64: :KK64:

Günaydın fıstığım hayırlı yolculuklar Çiçeğimle bol bol kaynatırsınız ne güzel fotolarınızı bekliyoruz İkinizede çok öperim

Betüşüm bende senihergün burada görmeğe alıştım uğramayınca yokluğun fazlasıyla hissediliyor kendini böyle özletme anacığım

Günaydın fıstığım hayırlı yolculuklar Çiçeğimle bol bol kaynatırsınız ne güzel fotolarınızı bekliyoruz İkinizede çok öperim

Selam lokumum çok teşekkürler :KK19: vallla acayip kaynatırız hemde bende çok öpüyorum seniii :KK19:

Canlarım foto ekleyecektim..beceremedim.Tekrar deneyeceğim

Son düzenleme:
Günaydın flaşın en seksi kıslarıııııııııı
nasılsınız hayırlı ramazanlar sizlereee barçmanım keşke handanıla buluşsaydım bu buluşmadan bende olsaydım gölbaşındaydım yanı başlarında ama gidemedim ben yaaaa:26::26::26::26::26::26::26:

Günaydın flaşın en seksi kıslarıııııııııı
nasılsınız hayırlı ramazanlar sizlereee barçmanım keşke handanıla buluşsaydım bu buluşmadan bende olsaydım gölbaşındaydım yanı başlarında ama gidemedim ben yaaaa:26::26::26::26::26::26::26:

üzülme canım Nasılsa ömür boyu arkadaşız Bizde birgün buluşuruz onlarla

üzülme canım nasılsa ömür boyu arkadaşız bizde birgün buluşuruz onlarla

haklısın aslında tüm arkadaşlar toplantısı olsa :26: Yani ankarda buluşma düzenlese başkanımız nerde kazen bu düzenlemiyi yapsa:KK74::KK74: Ne kadar güzel olurduuu:KK53::KK53::KK53::KK53:
----------------------------
günaydınlar flaşın en güzel hanımlarııııı
bügün bendesiniz iftardayıza gelin ne kadar güzel yemekler var orda bakınnn:KK56::KK56::KK56::KK56:

Günaydınnnn güzellerrrimmmm :KK19: :KK19: ben geldim çiceğimlen buluştuk başka arkadaşlarda vardı çok güzel geçti buluşmamız hepinizin kulaklarını çınlattık :KK16: :KK16: resimleri faceye koymuşlar

X