Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Selam canlarım. Hayırdır flashçılara nazar değmiş:KK43:( bende çok rahatsızdım daha yeni yeni kendime geliyorum. Hepinize çok geçmiş olsun diyor ve öpüyorum.

gerçektende nazara geldik galiba canım
sanada geçmiş olsun:KK16:

canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. tam olayın şokunu üzerimizden atmaya çabalarken üçüncü olay başımıza geldi. eşimin iş yerinde masanın üstünde duran ve eşime ait olan cepte çalındı. hemde eşim onu alalı üç ay olmamıştı. arka arkaya şoklar yaşadık. bize ne oluyor demeye başladım. birkaç gündür tansiyonum yükselmiş durumda. gelde üzülme. iş yerimizin adı çıkacak. müşterilerimizi kaybedeceğiz endişesi yaşar olduk. arka arkaya buda olmaz diyorum. hani biraz zaman geçseydi. eşim dokunsan ağlayacak durumda. bütün müşterilerinin telefonları orada kayıtlıydı. evden dışarı bile çıkmaya korkar oldum. evdeki alarmı hep çalışır tutuyorum. oğlum eski telefonuyla idare ediyor. allahtan kimseye vermemişiz. eşimin cebi bozulmuştu. tamir olmadığı için yeni almıştı. şimdi o ortada kaldı tabii.
haram malın hayrı olmaz. neden buna tenezzül ederler anlamıyorum. allah bana daima helal olan şeyleri nasip etsin. kuru birer aylığımız ve dükkandan gelen üç-beş kuruşumuza bile göz diktiler resmen. ben kimsenin malına yan gözle bakmadım. allahta baktırmasın. çok üzgünüm inanın. :KK43:
hepinizi öpüyorum. :KK54::KK54:

Ayy kıyamam yaa
Neyse üçlemişsiniz Başınızın gözünüzün sadakası olsun
Üzme kendini lütfen birtanem:KK16:

betüş ablam iyiki doğdun iyiki varsın :KK16:

mine ablacım geçmiş olsun ciddi ciddi hepimize nazar değiyor

barçman ablam inşallah çabuk atlatır herşey üst üste gelmiş allah kolaylık versin

flaşça hepimize geçmiş olsun allah beterinden saklasımn hepimizi :KK61::KK61::KK61:

sağol canım
Amin allah hepimizi korusun:KK16:

kızımmm adın çıkmış birkere abacurcuya ne yapalım hehehehehe :KK53:

güzel flaşlarla bekliyok ona göreee :KK53:

Aldın mı bundan çiceğim bende cilt analizi aldım hediye çeki de var :KK64:

selam hoş geldin esmerimm ne haber torun nasıl iyimi :emir_bebek:

canım ya çok geçmiş olsun eşine
tam oğlun iyi oldu derken eşin rahatsızlandı şimdide
inşallah bir an önce iyileşir canım

selam mine ablacım çok geçmiş olsun ya hayırdır gripmi oldunuz dikkat edin kendinize bende çok öpüyorum sizi

günaydın betüş ablacımm
herşey üst üste gelmiş yaa
beterin beteri var bunada şükür
cana geleceğine mala gelsin
ablam ya kurşun filan döktürün
vallanazar olabilir üzerinizde

Sağol canım benim:KK16:

Bugün bütün olumsuzlukları unutup
Betüşümün doğum gününü kutluyoruz:97:
Buyrun Betüşümün pastasını yemeye

İyiki doğmuşsun Betüşüm seni seviyorum:KK70:

dogumgunu6.jpg

Mutlu Yıllarr

Pastayı yıyen etkısınden smıley oluyo haberınız olsun

Pek bı etkılı pasta

betüş ablam iyiki doğdun iyiki varsın :KK16:

mine ablacım geçmiş olsun ciddi ciddi hepimize nazar değiyor

barçman ablam inşallah çabuk atlatır herşey üst üste gelmiş allah kolaylık versin

flaşça hepimize geçmiş olsun allah beterinden saklasımn hepimizi :KK61::KK61::KK61:

Sinemcim çok teşekkür ederim canım.

kızlar bugün iyiyim çok şükür. en azından şokları atlattım. giden gitti. sadakam olsun dedim. tabii hayrını göreceklerinide pek sanmıyorum. canımıza geleceğine malımıza geldi deyip sineye çektik. hani derler ya bir felaket geldi mi üçlemeden gitmez. ben buna hep inanmışımdır. bu durumda bunu iyice kanıtladı. allahım daha beterinden sakladı bizi.
bugün benim için çok mutlu başladı. yüzümde hep gülücükler oluştu. çok çok mutluyum. inşallah bu senem hep böyle geçer. hepinizi çok deviyorum. :KK69::KK54::KK54::KK54:

:nazar::nazar::nazar:merhaba demeye geldim:KK34:
:123:betüşüm ablam doğum günün kutlu olsun :119:nice yıllaraaaaa:KK19::KK48:
arkadaşlar herkes iyiiiiii:97: iyi olduğunuzu göryorum bennn çok çok sevindimmmm :KK34:
---------------------------------
bende bebeişle ilgilenyorum anne küçük ben yardımcı oluyorum allah büyük sobalı evden bebek büyütmek çok zorrrr yaza evi tamir edecem kat kalfori koyacayım bu sene yi atlatsaydık sağ selimmm
betişüm benim cebimi komşumun düğnünde çaldılar yanımdaki çoçuk aldı aldım demedi giden telfona değil de bende muşterimin numaraları gitttiiii çok zor oldu benim acımdaaa:97:
------------------ ve oğlumun düğnünde çalgıcı eşimin telefonun aldı bu ayfonlar varya oyduu eşime unutturdu vernedi biz dedik düğnün başı gözü sadakası olsun:KK34:ve bir hafta sonra eşim iş yerinde müjteriyle konuşurken masanın üzerinde müjteri eşimin telefonun almiş gitmiş eşim sen telfonu aldın yanlışlıkla demeiş bide eşime ne desin ben salkmıyım telfon karıştıracam bizimde başımızda gecti bu olaylar ardı ardınaaa tabi cana gelmesin mala gelsin o utanmazlar kulnmasınlar aldıklarınııııı:93:

X