fiziğim hakkında? kritik mi?

Bence evet zayıf görünüyorsunuz ama abartılacak kadar değil. Zaten denilmiş daha önce de bir 5 kilo alsanız cuk oturur. Diğer konuya da yazmıştım, bana zayıfsın uçacaksın diyenler yüzünden yıllarca psikolojimi bozdum durdum ve kilo almayı başardım yıllar sonra, ama kendimi beğenmedim. Sporla tekrar eski halime döndüm, ve evet ben böyle mutluymuşum, böyle güzelmişim. Başkasının ne dediği, düşündüğü artık gram umrumda değil çünkü ben bunu istiyorum.

Bu fotolara göre yorum yapacak olursam fıstık gibisin biraz squat yapıp üst bacağı kaslandırıp güçlendirirsin ve popoda şekil alır kilo falan alma bence ben seviyorum zayıflığı keşke bende bu kadar zayıf olsam

Bence cok guzel bi fizigin var kilo alsan yakisir yakismaz degil. Ama bu halinle cansu derenin fiziginin aynisi gibisin. Ha kilo alamiyosan da dert etme. Gerçekten guzel fizigin var

merhaba. bugün buraya bikaç arkadaş fizikleri hakkında eleştiri almak için başlıklar açmışlar. benim de ömrüm boyunca sıkıntı ettiğim bi sorunum var.
bana vericeğiniz samimi ve içten yanıtlarınız, hayatımın bundan sonrası için büyük bi yön vericek.
kiloma takıntılı olduğum onca gelgitli dönemim sırasında, ideal kilo denen şeyin büyük bi zırvalama olduğuna karar kıldım. bir insanın 5 kilo fazlası ya da eksiği olması çok doğal. önemli olan kişinin sağlıklı hissetmesi ve güzel göründüğüne inanması.
ben kilo alamıycam. daha doğrusu artık kilo alma çabama son verip özgüvenli bi kadın olarak yaşamak istiyorum.
kendimi bildim bileli zayıf bir kızdım.
ailem de öyle.
fotomu paylaştım.
bacaklarım çarpık ve görüldüğü gibi ince, kollarım da ince. belirgin bi kalçam var. göğüslerim pek büyük sayılmazlar.
sadece şunu öğrenmek istiyorum
hastalıklı gibi mi görünüyorum?
gerçekten insanların dediği gibi zayıflıktan ölücek gibi mi duruyorum. görüntüm bahsedildiği kadar kötüyse kilo almaya çalışıcam. ama eğer öyle görünmüyosam, huzurlu şekilde yaşamak istiyorum bundan sonrası için. duyarlı yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
GvlRVZ.jpg
nABrW0.jpg

Evet zayifsin canim ama zayiflik güzel sey hastalikli gibi zayif durmuyosun belki pantolon dar bi tişört giyip atsan daha belli olur gayet hossun bence:KK37:

Bu fotolara göre yorum yapacak olursam fıstık gibisin biraz squat yapıp üst bacağı kaslandırıp güçlendirirsin ve popoda şekil alır kilo falan alma bence ben seviyorum zayıflığı keşke bende bu kadar zayıf olsam

Bu yoruma tam anlamıyla katılıyorum:KK19:

merhaba. bugün buraya bikaç arkadaş fizikleri hakkında eleştiri almak için başlıklar açmışlar. benim de ömrüm boyunca sıkıntı ettiğim bi sorunum var.
bana vericeğiniz samimi ve içten yanıtlarınız, hayatımın bundan sonrası için büyük bi yön vericek.
yaşım 20 boyum 167. kilo 43-42 arası gelip gidiyor. kiloma takıntılı olduğum onca gelgitli dönemim sırasında, ideal kilo denen şeyin büyük bi zırvalama olduğuna karar kıldım. bir insanın 5 kilo fazlası ya da eksiği olması çok doğal. önemli olan kişinin sağlıklı hissetmesi ve güzel göründüğüne inanması.
ben kilo alamıycam. daha doğrusu artık kilo alma çabama son verip özgüvenli bi kadın olarak yaşamak istiyorum.
kendimi bildim bileli zayıf bir kızdım.
ailem de öyle.
fotomu paylaştım.
bacaklarım biraz çarpık ve görüldüğü gibi ince, kollarım da ince. belirgin bi kalçam var. göğüslerim pek büyük sayılmazlar.
sadece şunu öğrenmek istiyorum
hastalıklı gibi mi görünüyorum?
gerçekten insanların dediği gibi zayıflıktan ölücek gibi mi duruyorum. görüntüm bahsedildiği kadar kötüyse kilo almaya çalışıcam. ama eğer öyle görünmüyosam, huzurlu şekilde yaşamak istiyorum bundan sonrası için. duyarlı yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
GvlRVZ.jpg

Ay canim bosu bosuna kendini yiyosun ya. Bence manken gibisin cok guzel fizigin var. Kilo almaya calisma zaten 25 yasindan sonra istemesen de alacaksin. Manken gibisin masallah

X