Fitotellalar

Günaydınnnn

23 EYLÜL PAZARTESİ

Sabah; 3 yemek kaşığı yoğurt + 1 ince dilim ananas
Ara; 10 çiğ fındık + 1 fincan yeşil çay
Öğlen; 6 yemek kaşığı susuz nohut + 1 bardak kefir
Ara; Sade türk kahvesi
Akşam; 1 tane ızgara çupra + bol salata + 1 kadeh rakı :eğlence:( dün evlilik yıldönümümüz sbebi ile dışardaydık ondan )

3 çatal pastadan tırtıkladım ( eşim söylemiş, ayıp olmasın diye )
Oh afiyet olsun bi günlük olur oyle canim. Daha nice nice senelere insallah saglik sihhatle :KK200:
Bizimki de 26sı. :KK51:

yavaştan yavaşa başla.bu ara ben koşturmaktan pertim çıkıyor.akşam ayaklarım sızlıyordu : (
Hareket olunca yine de yakiyorsundur. Bende cocuk icin kosturmaktan baska hareket yok malesef. Her tarafim yumus yumus azcik sıkılassın derdindeyim :KK48:

yawrum sen burdasın neye kabul edilmemişsin.bugün kilo bildirim ve listeleri yenileme günü.tabloları düzenliyoruz.
ben kilo tablosuna yazmayı unutmuşum ondan böyle yapıyor. ben hatam diyorum varsın diyorum ama yok

günaydınlar..
dün sabah bir tost
zeytin domates salatalık

öğlen çubuk kraker kremalı büsküvi
akşam bir kase aşüre

2lt su

aralarda derelerde bişi yok :)
bilmiyorum daha pazar belli olacak :))
herhal kapasiteye göreye onlar belirler.. ama sen şu yöreyi oynayacağım dersen o yöreye çalıştırıyorlarmış..
heç bir şey bilmiyorum beferim bakacağıss :KK66:
selamlarrr :)

ben ne yediğimi anımsamıyorum dün haricinde gerçekten ama ://

cumartesi gece 2 adet brownili kurabiye çayla
pazar mükellef bir kahvaltı, yarım lavaş döner akşam üstü o kadar..

su azınlıkta ://
kuzum bak geçen hafta kaç kere su bildirimi yapmışsın.yapma gözünü seveyim befer okadar emek ediyor.sence?

yawrum sen burdasın neye kabul edilmemişsin.bugün kilo bildirim ve listeleri yenileme günü.tabloları düzenliyoruz.
atmayı kabul etmediniz dedim suhancığım
yok tablo yapılmış ben kendimi göremeyince neredeyim diye sordum bak bir öncekinde

X