Fitotellalar

23 eylül pazartesi

sabah 2 dilim tost peynir zeytin

öğle bulgur pilavı ve 1 kase yoğurt

akşam 1 haşlanmış tavuk butu 1 kase yoğurt 1 avuk mor üzüm 1 avuç beyaz leblebi ve badem karışık

suyum çookk çookk azdı 1 lt

hedefim 18 idi 16 da kalmışım hafta sonu eksik içtim ne yazıkkı
üyeler 16.09-22.09.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
befer
2​
3​
3​
3​
3​
1​
1​
16​
SUHAN
2​
2​
1,5​
2​
7,5​
amesia
2​
2​
4​
patilibirhayat
2,5​
2,5​
Moon Light
1,5​
1,4​
1,5​
1​
5,4​
MigiMadid
2,5​
2,5​
3​
8​
harikamo
2,5​
2​
4,5​

o ne yaptı peki
evet konu yeri anlamlı olmayınca ban yiyorsun canım
Ben onu bilmiordum iştee hiçbir başlığa uymayan yazılara açmam gerekiyormuş ben bdvye açmışım nerden bileyim ben :KK70:
canım eşim dün işyerime faalan hiçbirşey göndermedi açıkcası ben unttu sandım evde de birşey göremeyince neyse sinirli bir şekilde işten geldim bekliyorum kocamı evde :KK70: geldi ellerinde çiçekler :KK200: :KK22:
hadi hazırlan yemeğe gidiyoruz dedi hazırlandık çıktık gittik İstanbulda yaşıyoruz biz Anadolu Hisarında Lacivert Restaurant diye bir yer var oraya gittik masa falan hazırlanmıştı zaten yemeğimizi yedik tatlımızı yedik hediyemi verdi sonra evimize döndük ordan sonrasını anlatmayayım daha :KK70:

Ben onu bilmiordum iştee hiçbir başlığa uymayan yazılara açmam gerekiyormuş ben bdvye açmışım nerden bileyim ben :KK70:
canım eşim dün işyerime faalan hiçbirşey göndermedi açıkcası ben unttu sandım evde de birşey göremeyince neyse sinirli bir şekilde işten geldim bekliyorum kocamı evde :KK70: geldi ellerinde çiçekler :KK200: :KK22:
hadi hazırlan yemeğe gidiyoruz dedi hazırlandık çıktık gittik İstanbulda yaşıyoruz biz Anadolu Hisarında Lacivert Restaurant diye bir yer var oraya gittik masa falan hazırlanmıştı zaten yemeğimizi yedik tatlımızı yedik hediyemi verdi sonra evimize döndük ordan sonrasını anlatmayayım daha :KK70:
çok güzel geçmiş nice güzel yıllarınız olsun.

hedefim 18 idi 16 da kalmışım hafta sonu eksik içtim ne yazıkkı
üyeler 16.09-22.09.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
befer
2​
3​
3​
3​
3​
1​
1​
16​
SUHAN
2​
2​
1,5​
2​
7,5​
amesia
2​
2​
4​
patilibirhayat
2,5​
2,5​
Moon Light
1,5​
1,4​
1,5​
1​
5,4​
MigiMadid
2,5​
2,5​
3​
8​
harikamo
2,5​
2​
4,5​

beferim ben yazmamış mıyım sularımı yaa

hoşgeldin canım
Hoşbuldum canım 🤗
hadi hayırlı olsun.uygulayacağın bir diyet varmı
İf yapmak istiyorum akşam yemeğini olabildiğince erken yemek istiyorum eğer yapabilirsen canım

Amacım önce şekeri kesmek paketli gıda ,şekerli her türlü gıda bir süreliğine meyveyi de azaltmak gibi. İnşallah 10 kiloyu burada sizlerle verebilirim 🙏🏻

kızlar sabah tartıldım ama yazmıyım inşallah tartım bozuktur ama acı gerçeği yazıcam dikakt etmeye çalışırken almak nedir yaa bu haftada böyle olursa beferin dediği gibi direk diyetisyene gidiyorum
77,1

kızlar sabah tartıldım ama yazmıyım inşallah tartım bozuktur ama acı gerçeği yazıcam dikakt etmeye çalışırken almak nedir yaa bu haftada böyle olursa beferin dediği gibi direk diyetisyene gidiyorum
77,1
şimdi kuzum menüne tekrar baktım.yemekten sonra meyve leblebi ve madem yemişsin.meyveyi olabildiğince gündüz tüketmeye çalış .bademle leblebide öyle.akşam yedinmi direk yağ.

Hoşbuldum canım 🤗

İf yapmak istiyorum akşam yemeğini olabildiğince erken yemek istiyorum eğer yapabilirsen canım

Amacım önce şekeri kesmek paketli gıda ,şekerli her türlü gıda bir süreliğine meyveyi de azaltmak gibi. İnşallah 10 kiloyu burada sizlerle verebilirim 🙏🏻
aslında senin elinde ve iradenle alakalı.istikrarli olursan gidiyor bir şekilde.

77,1
geç alınmış bir karar diyorum ve susuyorum :KK51: :KK51:

artistmisin hatun sen :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: ben konunu görmedim ne konusu açtım.bilsem dalardım

X