Vücut Kremleri Finale Beyazlatıcı Krem?

Vücut kremleri, losyonlar

blgn2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
28
2
bu kremi kullanan var mı arkadşlar aranızda? intete gördüm fiyatıda aman aman pahalı değil. genit böledeki karama için.. yada bu sorun için başka bir önerisi olan var mı?

beyazlamak için arnavut kremi kullanıyorum ama genital bölgede denemedim hiç...

hatta o tarz bölgeleri beyazlatmak için krem kullanıldığınıda duymamıştım:44:

hımm bende bu arnavut kreminimi denesem koltuk altıma falan? kara değil ama normal tenimden daha koyu gibi sanki:44:

Son düzenleme:

canım arnavut olduğunu öğrendim arnavut kremine çok ihtiyacım var mümkünse teyzen banada yapabilirmi ücreti neyse hemen vereyim özelden yazarsan sevinirim canım

arkadaşım çok teşekkürederim ilgin için çok mutlu oldum özelden yazmışsın ama ben cevap veremiyorum daha yeni üyeyim 100 mesajı doldurmadım bu yüzden sana cevap yazamadım telefonum xxxxxxxxx sen çağrı at ben arayayım seni görüşmek üzere

Son düzenleyen: Moderatör:

arkadaşım çok teşekkürederim ilgin için çok mutlu oldum özelden yazmışsın ama ben cevap veremiyorum daha yeni üyeyim 100 mesajı doldurmadım bu yüzden sana cevap yazamadım telefonumxxxxxxxxxxxxxsen çağrı at ben arayayım seni görüşmek üzere[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…