Fillerin İbretlik Ölümleri...

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
5.017
1.607
Fillerin ölüm zamanı çok ibretlidir.Filler önceden hissederler.Ve acı çığlıklar atarak yakındaki bir mağaraya doğru yola çıkarlar.O çığlığı duyan civardaki fillerde mağaranın ağzında toplanır.Her biriyle vedalaşıp adeta "hellallik" alan fil kendi ailesiyle başbaşa kalır.Başlarını ve kuyruklarını birbirine sürterek gözlerinden yaş dökerler.Sonra arkasına bakmadan ağır adımlarla mağaraya yönelir.Arkadaşları veya ailesinden biri gelmek isterse engellenir.Ve fil mağarada hayatına son verir.

hayvanların genellikle ölümlerini hissettigini biliyordum ama bu çok fazla hayret verici :1shok:

ayyy yazık yaaa valla üzüldüm ne kadar acı bişeymiş ilk kez duydum sağol

Ölümün her şekli hüzünlü....
Ama fillerin intikamlarıda çok feci oluyor,filler kendilerine yapılanı asla unutmuyor ve mutlaka intikam alıyolarmış..
Bir fil kadar olamadım yaf..:KK43:(

hafızası zayıf olan insanlara yakıştırma yaparken balık hafızalı veya hiç bir şeyi unutmayıp ıntikamcı olanlara da sende fil hafızasımı vardır derler hayvanlar dünyası çok ilginçtir...

Ölümün her şekli hüzünlü....
Ama fillerin intikamlarıda çok feci oluyor,filler kendilerine yapılanı asla unutmuyor ve mutlaka intikam alıyolarmış..
Bir fil kadar olamadım yaf..:KK43:(

Bunu duymuştum ben de rahmetli anneannem hastaydı ve acı çekerdi keşke fil olsaydım gider bir yerde sessizce ölümü beklerdim derdi ben de ondaa duymuştum canım anneannem raha tuyusun şimdi...

X