Filistin eşarbı

design

iç savaştayım
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
263
1
kızlar bilen bilir ben eşarp desinatörüyüm buda yeni tasarımım bakalım bunu alacak ve basacak bi babayiğit çıkacakmı...

ARKADAŞLAR RESMİ KALDIRIYORUM ÇÜNKÜ SANIRIM SATILACAK EĞER SATILIRSA BEN SİZE HABER VERİCEM BURDAN KUSURA BAKMAYIN

Filistinde dolaşıyorum hayalimde,
Hayal etmesi bile korkutuyor beni.
Sessiz, sisli ve kan kokulu bir gün...
Vahşet çığlıkları yükseliyor arşa,
Sessizliği bozuyor kovarcasına...
Hava soğuk, buz kalplerin etkisinden...
Mahsum yürekler üşümesini bilmiyor,
Onlar üşümeyi düşünmüyor,
Yaşamayı düşünüyorlar...
Bir tarafta yıkık dökük hayaller,
Bir tarafta yıkık dökük harabeler...
Bir yanda ölümü bekleyen bedenler...
Bir yandan hüzünlü gözler...

Kar yağıyor orada...
Karı hiç böylesine renkli görmemiştim.
Kırmızı kar yağınca derlerya,
Gerçek kırmızı kar...
Çünkü yağan kar değil, mermi,
Yere düşen ise; damla değil kan!

deniz ersöz....
şiir alıntıdır

Son düzenleme:
bu hafta istanbula gidicem tasarımları göstermeye eğer alan olursa size yazarım kimin aldığını yani hangi firmanın bakalım göricez büyük para sahipleride duyarlımı bu konuda

arkadaşım eline sağlık ama dediğin gibi bunu basacak artı takacak babayiğit kaç tane bulunur bilmem

Filistindeki tum mumin kardeslerimizin Allah yardimcisi olsun, hep dualarimizda, elimizden baskada birsey gelmiyor. Burda yani abd de camilerde vaazlarda bu konusuluyor ve birseyler yapilmaya calisiliyor bu katlimami burdaki hristiyan vs. herkese duyurmak, onlarida sessiz kalmamaya davet etmek icin. Insallah Rabbim Filistini guvenli bir yurt haline getirir ve onlari bu hale koyanlarida cezasiz birakmaz.

ne yazacağımı bilemiyorum
Allahım yardım et müslüman kardeşlerimize
konuyu takip edicem

ne yazacağımı bilemiyorum
Allahım yardım et müslüman kardeşlerimize
konuyu takip edicem

amin canım bende katkı sağlamaya çalışıyorum elimden geldiğince...
valla düşüncemde bunu 5000 dolara bi eşarp firmasına satmak var o 5000 dolarıda olduğu gibi filistine göndericem. eğerki satılmazsa filistin için düzenlenen programlarda satılığa çıkartıcam yeterki faydam olsun......

Son düzenleme:
tatlım zarif ve duygulu arkadaşım yüreğine sağlık....

Allah yardımcıları olsun Allah hepimizin yardımcısı olsun, ben artık çok fazla takmıyorum bu dünyayı masum insanların katillerinin ahirette çekeceklerinden eminim...düşünsenize filistine olan saldırı bir din savaşıdır, direnen filistinliler ise şehit oldular ne güzel bir mertebe

bu dünyayı ahiretin ebediliğine tercih eden caniler ise kaybettiler.

canım arkadaşım sana başarılar diliyorum, dilerim herşey gönlünce olsun.

sağol bitanem lütfen dua edinde şu deseni 5000 dolara satabiliyim bunu çok istiyorum inşallah gönlüme göre olur da yardım gönderebilirim o masum insanlara.....

sağol bitanem lütfen dua edinde şu deseni 5000 dolara satabiliyim bunu çok istiyorum inşallah gönlüme göre olur da yardım gönderebilirim o masum insanlara.....

amin amin sevgili iyi yürekli arkadaşım:asigim:

dualarım her zaman sizlerle zaten canım benimŞeniz

guzel bir çalısma olmus, ayrıca yardım dusuncenız de cok guzel
yalnız şiir esarpta iyi durmamıs gibi geldi bana
bu arada mesleginiz cok guzel
hangi firmalarla çalıstıgınız merak ettım acıkcası:1rolleyes:

canım burda reklam olurmu bilmiyorum ben sana özelden yazıyım

a.scanım basılınca bende takarım inan.Çünkü bu insanlık ayıbı yüreklerimize öyle bir kazındıki bu acı ne olsa yaparız o insanların yararına.Rabbim müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

ayy türbanlı olsam böyle bir eşarbı takmak isterdim kesinlikle, harika olmuş ellerine sağlık....

çok çok güzel olmuş cnm
inşallah beğenilir ve basılır eşarbın......

keşke üzerine adınızı yazsaydınız. birileri çalmasın. var da,ben mi göremedim yoksa. o kadar çok varki.alıp ben yaptım diyen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…