Filistin eşarbı

valla bitanem cok güzel olmus...eger bastirabilirsen takmak kolay yani

keşke üzerine adınızı yazsaydınız. birileri çalmasın. var da,ben mi göremedim yoksa. o kadar çok varki.alıp ben yaptım diyen...

canım fikrin akıl verdi bana bende resmi değiştirdim üstüne firmamın adını yazdım. çok sağol

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler çok sağolun beğendiğinize sevindim inşallah satabilriim dua edin

tatlım bu eşarp baskıya girerken kullanacağın imza değil herhalde....

internet ortamı içinse hiç gerek yok imzaya fotoshopla iki saniyede yok ederler imzayı

canım benim, değiştirilemeyen kopya edilemeyen şifreli yapan programlardan kullanırsan ancak o zaman iş değişir

tatlım bu eşarp baskıya girerken kullanacağın imza değil herhalde....

internet ortamı içinse hiç gerek yok imzaya fotoshopla iki saniyede yok ederler imzayı

yok baskıda kullanılmıcak zaten ama umarım çalmazlar çünkü sadece benim değil tüm filistin halkınında hakkına girmiş olurlar eğerki yapan olursa asla hakkımı helal etmiyorum

süpper olmuş tatlım ya harika hangi markanıın bu ben bi başörtülü olarak bunu takmayı çok isterim

hımmm bide diğer çalışmalarındanda göstertsene

onu nasıl yapıcam progamı bilmiyorumda

hani bazen netten bir resim alırız fakat onu masa üstüne kopya yapıştır yapamayız ya da aldıktan bir müddet sonra resim yokolur....

bende bilmiyorum tatlım kullanmadım ama pc nde tasarımlarını tutuyorsan bu programdan edinmen şart derim....

kızlar bilen bilir ben eşarp desinatörüyüm buda yeni tasarımım bakalım bunu alacak ve basacak bi babayiğit çıkacakmı...

mescidiaksacopyuz3.jpg

Filistinde dolaşıyorum hayalimde,
Hayal etmesi bile korkutuyor beni.
Sessiz, sisli ve kan kokulu bir gün...
Vahşet çığlıkları yükseliyor arşa,
Sessizliği bozuyor kovarcasına...
Hava soğuk, buz kalplerin etkisinden...
Mahsum yürekler üşümesini bilmiyor,
Onlar üşümeyi düşünmüyor,
Yaşamayı düşünüyorlar...
Bir tarafta yıkık dökük hayaller,
Bir tarafta yıkık dökük harabeler...
Bir yanda ölümü bekleyen bedenler...
Bir yandan hüzünlü gözler...

Kar yağıyor orada...
Karı hiç böylesine renkli görmemiştim.
Kırmızı kar yağınca derlerya,
Gerçek kırmızı kar...
Çünkü yağan kar değil, mermi,
Yere düşen ise; damla değil kan!

deniz ersöz....
şiir alıntıdır

inş canım basılır allah yardımcon olsun...:1hug:a.s.

yaaa inan harika olmuş inşallah satabilirsin. Dizaynı süper. Maşallah sana canım. Hizmetin kabul olsun inş.

adamlar öyle yatırım yapmışlarki dünyayı kaplamışlar bütün ürünleri yayılmış heryere bizde alıyoruz israil mallarını müslüman kardeşlerimize kurşun sıkıyolar çok acı ama bilmeden bizimde katkılarımız oluyo israile kahretsinki artık bilinçliyiz almamaya çalışıyoruz bildiklerimiz markaları almıyoruz bilmediklerimizi alıyosakta çok üzgünüm bence israil mallarını ülkemize hiç sokmasınlar bizde rahat bir nefes alalım boykot edilsin israil mallarını satan neresi olursa olsun almasak satmazlar çok geniş boyutlu bence orda çocuklar sıcak yataklarında uyuyamıyolar anneleri kızkardeşleri rahat değil babaları her an ölüyo çocuklara kurşun sıkan babasının gözünün yaşına bakarmı lanet olsun bu bir katliam israili kınıyorum lanet olsun israil e lanet olsun israil zihniyetlilere

JULİET CANIM RİCA ETSEM SENDE RESMİ KALDIRABİLRİMİSİN SANIRIM DESEN SATILACAK BAŞKALARI ÇALMASIN DİYE ONU KALDIRMAK İSTİYORUM AMA BEN SİZE GELİŞMELERİ TEKRAR YAZACAĞIM BURAYA İLK SAYFADAKİNİ KALDIRDIM AMA SEN ALINTI YAPTIĞIN İÇİN YİNE GÖZÜKÜYOR..... yerimseniben

adamlar öyle yatırım yapmışlarki dünyayı kaplamışlar bütün ürünleri yayılmış heryere bizde alıyoruz israil mallarını müslüman kardeşlerimize kurşun sıkıyolar çok acı ama bilmeden bizimde katkılarımız oluyo israile kahretsinki artık bilinçliyiz almamaya çalışıyoruz bildiklerimiz markaları almıyoruz bilmediklerimizi alıyosakta çok üzgünüm bence israil mallarını ülkemize hiç sokmasınlar bizde rahat bir nefes alalım boykot edilsin israil mallarını satan neresi olursa olsun almasak satmazlar çok geniş boyutlu bence orda çocuklar sıcak yataklarında uyuyamıyolar anneleri kızkardeşleri rahat değil babaları her an ölüyo çocuklara kurşun sıkan babasının gözünün yaşına bakarmı lanet olsun bu bir katliam israili kınıyorum lanet olsun israil e lanet olsun israil zihniyetlilere

çok haklısın canım bende senini gibi düşünüyorum eğer biz o ürünleri almazsak kimsede satamaz .... ve gerçekten ambargo konmalı bence israil ürünlerine onların gelirlerini az da olsa kesebilirsek belki bir kaç insanı kurtarabiliriz

çok haklısın canım bende senini gibi düşünüyorum eğer biz o ürünleri almazsak kimsede satamaz .... ve gerçekten ambargo konmalı bence israil ürünlerine onların gelirlerini az da olsa kesebilirsek belki bir kaç insanı kurtarabiliriz
ambargo konmalı diyoruz ama bazı mallarının tv lerde şakır şakır reklamları oynuyo en tanınmışlarıda coca colaylayla ariel reklamlarını görünce çok sinir oluyorum para için neler yapılıyo aynı şey bize yapılsaydı allah korusun alırmıydık israil mallarını israil mallarına hayır :eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

X