fikriniz nedir????

canım geçmiş olsun çok üzüldümmm :çok üzgünüm: allah sana ve eşine sağlık versin önemli olan öncelikle bu inşallah gelecek bebişin sağlıklıı huzurlu bebiş olur ve sağ salim kucağına alırsın inşalllahhh :Saruboceq:

Üzülme tatlım. Bi daha ki sefer olur inşallah. idrarda çıkmama gibi bi durum olabilirmi acaba? Benimde kafama takıldı.
bilmiyorumki canım az az geliyor kanamam nar çiçeği renginde kasıklarımdaki dolgunluk geçmedi hala göğüslerde inmedi :çok üzgünüm:

aycacım testin negatif çıkması doğru olduğunu göstermezki bi doktora git belirtilerinide anlat istersen az gelmesi hamilelik değilse kistde olabilir ama inşallah hamilesindir canım

aycacım testin negatif çıkması doğru olduğunu göstermezki bi doktora git belirtilerinide anlat istersen az gelmesi hamilelik değilse kistde olabilir ama inşallah hamilesindir canım

haklısın canım bakalım hala bile gram gram geliyor kanamam bitsin bi gidicem bu aya kadar hiç böyle birşey olmadı göğüslerimde zaten kist problemi yaşadım süt kanallarım sızıntı şeklinde süt akmasından dolayı fibro kist yaptı emzirmek şart dedi doktor ama bebişim tutnamadı ki bana allah bütün isteyen arkadaşlara sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah güzelim inşallah isteyen herkes sağlıklı şekilde bebişini kucağına alır :Saruboceq:

Sen bi kan testi yaptırsana canım. İçin rahat eder.

canım birde kan testi yaptır bakalım ne olacak Rabbim sanada en kısa zamanda bi tane bebiş versin

canım birde kan testi yaptır bakalım ne olacak Rabbim sanada en kısa zamanda bi tane bebiş versin

ewet yaptırıcam canım niyetim war ama negatif olduğu kesinleştiğinde büyük yıkım yaşayacağım eşim günde 20 kere tel ediyor kanama durdumu diye ewe geldi az önce warmı bi haber diyor onunda bukadar hewes etmsi we yıkıma uğraması beni daha çok panikletiyor we üzüyor cesaretim yok sanki allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebiş wersin canım :Saruboceq: isteyen herkesin gönlünden geçeni wersin hayatım :Saruboceq:

Amin canım. Ne zamandır bebiş deniyosunuz?

Amin canım. Ne zamandır bebiş deniyosunuz?
4 aydır canım ama henüz bi sonuç alamadık :çok üzgünüm: n zaman gelicek bebiş bekliyoruz saırsızlıkla adaklar adadık bi gelse bi test sonucunda merhaba dese bize bebişimiz cennet bizim olur delikafadulden

Daha çok erken canım. Doktorlar 1 sene süre veriyor. Mutlaka bir gün bebişin sana merhaba der. Ama bu kadar erken telaşlanma.

Daha çok erken canım. Doktorlar 1 sene süre veriyor. Mutlaka bir gün bebişin sana merhaba der. Ama bu kadar erken telaşlanma.

ewet erken canım ama ne kadar erken olursa benm sağlığım içinde okadar iyi göğsümdeki kistlerin tek tedawisi bebiş bakalım kanamam bitsin ilk iş kan testi yaptırmak olucak damla damla geliyor çok nazlanıyor göğüslerim inmedi hala alt karn bölgemdede şişlik dewam ediyor merdiwen inerken özellikle patlıcak bişiler düşücek gibi hissediyorum bakalım bu ay diğer aylardan farklı belirtiler war inşallah psikolojik değildir :) kaydirigubbakcemile3

İnşallah hamilesindir canım. Kanamanın bitmesini bekleme bence yarın hemen yaptır. Çünkü hamileysen belki de bebeğinin hayatı tehlikededir. Kanaman var çünkü. Hemen doktora gidersin kan sonucuna göre.

İnşallah hamilesindir canım. Kanamanın bitmesini bekleme bence yarın hemen yaptır. Çünkü hamileysen belki de bebeğinin hayatı tehlikededir. Kanaman var çünkü. Hemen doktora gidersin kan sonucuna göre.
ewet o ihtimalde war değilmi :çok üzgünüm:
sabah nasıl olucak şimdii beklemek çok zor :çok üzgünüm:

kızlar bu arada söylemden edemicem iyiki warsınız yaaa buraya katılıp sizleri tanıdığım için gerçekten bir kez daha mutlu oldum :)

ewet o ihtimalde war değilmi :çok üzgünüm:
sabah nasıl olucak şimdii beklemek çok zor :çok üzgünüm:

Mutlaka haber ver canım. Merak ederim ben şimdi. İnşallah hamilesindir. Hamileysende hemen bi doktora gidersin. Çünkü ben bebeğimi bu şekilde düşürdüm.

kızlar bu arada söylemden edemicem iyiki warsınız yaaa buraya katılıp sizleri tanıdığım için gerçekten bir kez daha mutlu oldum :)

Ben de seni tanıdığıma memnun oldum canım.

Mutlaka haber ver canım. Merak ederim ben şimdi. İnşallah hamilesindir. Hamileysende hemen bi doktora gidersin. Çünkü ben bebeğimi bu şekilde düşürdüm.

haber wermezmiyim canım benim fgerçekten çok üzüldüm senin adına :çok üzgünüm:
olsun canım meleğin cennette seninle olucak yni bebeğin sağlıklı uzun ömürlü hayırlı olur inşallah canım bnm kasıklarımda hafif ağrı gibi sanki batma gibi bişide var sanki çok endişelenmeye başladım bende yarın işee gitmeden ilk iş testi yaptırayım en iyisi destekleriniz için gerçekten teşekkürlerrrr iyiki warsınızzzz :ecrin_bebek: Şeniz

ıyi geceler canım. Kendine iyi bak. Yarın senden güzel haberler bekliyorum. Bu arada benim adım Ömür .

canım kahverengi lekelenmeler ilk başta nerdeyse heepimizde oldu tutunma kanamasıda olabilir umutlandırmak sitemem ama bence en kısa zamanda test yaptır en azından varmı yokmu diye düşünüp kendi kendine daha çok zarar verirsin canım

İyi geceler canım. Kendine iyi bak. Yarın senden güzel haberler bekliyorum. Bu arada benim adım Ömür .
memnun oldum ömürcüm iyi geceler sanada allah rahatlık wersin yarın ilk iş testi yapıp haber wermek olucak merak etme canım benimmm huzurlu gcelerrr :):Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…