fikirlerinize ihtiyacım var kızlarr !! yardım edin...!!

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
az önce dr.dan geldim sabah akşam içmek üzere ağrı kesici ve günde 4 kez 400lük antibiyotik verdi benneyaptımki korunmuyorum adetime 9 gün var ya hamileysem diye bu ilaçları içmeye korkuyorum testlerde de çıkmaz hamilelk varsa ne yapıcağımı şaşırdımm :bbo: bi akıl verinnnnnn kızlarr :teselli:

Doktora söylemeyildiniz bunu. Doktor bizden daha iyi bilir. Tekrar bir uğrayın ya da imkanınız varsa telefon edin doktora bence.

Geçmiş olsun valla, zor karar vermek. Evet sanırım çıkma ihtimali düşük, daha erken. Antibiyotiği ne için verdi doktor? Grip filansa sabretseniz biraz geçiştirmeye çalışsanız. Bilemedim ben de şimdi ne desem.

kanda çıkar..bence hemen beta hcg yaptır....hamile misin değil misin çıkacaktır mutlaka....

moyem ne ilacı bu? neden verdi ağrı kesici sabah akşam neymiş böyle hastamı oldun kız sen*? BENCEDE HCG yaptır çıkar tabiki........
ihmal etme

az önce dr.dan geldim sabah akşam içmek üzere ağrı kesici ve günde 4 kez 400lük antibiyotik verdi benneyaptımki korunmuyorum adetime 9 gün var ya hamileysem diye bu ilaçları içmeye korkuyorum testlerde de çıkmaz hamilelk varsa ne yapıcağımı şaşırdımm :bbo: bi akıl verinnnnnn kızlarr :teselli:

eğer içinde bi şüphe varsa arkadaşım git kan testi yaptır öyle ilaç kullan
aksi takdirde istemiyerek ve endişeyle içeceğin bi ilacın faydasını dahi göremezsin git tahlil yaptır kanda çıkar inşallah hele erken döllenme varsa kesin çıkara.s.

2-3 gün beklicem eğer hastalığım ilerleme gösterirde iyileşmezse kan tahlili yaptırıp öle ilaç kullanmaya başlıyayım diorum ama bakalımm inşallah iyileşirimmm :a015:

X